Новини

08.08.2022 — 18:56
Сергій Гамалій привітав військовослужбовців з Днем Повітряних сил ЗСУ

Сьогодні начальник ОВА Сергій Гамалій доєднався до привітань військовослужбовців, які відзначають професійне свято – День Повітряних сил Збройних Сил України. Про майстерність українських військових льотчиків ходять легенди, і не лише в Україні, а й далеко за її межами. Проте, ми набагато рідше згадуємо тих військових, завдяки щоденній кропіткій роботі яких, літаки можуть злітати в небо. Саме вони за лічені години відновлюють аеродроми та злітні смуги, після невдалих спроб ворога знищити нашу військову авіацію.

08.08.2022 — 15:02
Наші спортсмени здобули чотири нагороди з маунтенбайку

6 серпня в Румунії відбулись міжнародні рейтингові змагання класу С1 з маунтенбайку. У перегонах взяли участь п’ятеро спортсменів, що представляли Хмельницьку область. Загалом, позмагатись у Південних Карпатах приїхали представники восьми країн Європи.

08.08.2022 — 15:02
РВ Фонду держмайна запрошує на вебінар: “Особливості оренди державного майна у період воєнного стану”

Дата: 09 серпня 2022 року Час: 10:00 Місце зустрічі: ZOOM Спікер: Зоя Буяр – заступник начальника Управління – начальник відділу орендних відносин Під час семінару розповідатимуть про нові правила оренди: 👉 оренду за спрощеною процедурою під час воєнного стану; 👉 відновлення оренди держмайна; 👉 пільгову орендну ставку (1 грн за 1 кв. м) для бізнесу, […]