Новини

18.08.2022 — 17:28
Володимир Юр’єв ознайомився із станом підготовки захисних укриттів в закладах освіти

Триває підготовка закладів освіти області до початку нового навчального року. Цьогоріч цей процес відбувається у складних умовах, адже головне завдання, яке стоїть перед представниками влади та керівництвом закладів – безпечні умови навчання для усіх учасників навчального процесу. Обрання формату навчального процесу, в першу чергу, залежить від наявності належного захисного укриття в закладі. Саме тому фахівці ОВА ретельно стежать за їх облаштуванням, адже лише за дотримання усіх вимог до цих споруд може йти мова про очну чи змішану форму навчання.

18.08.2022 — 11:35
Аудитори Хмельниччини протягом січня ‒ липня 2022 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 8 млн грн

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за січень ‒ липень 2022 року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 75 млн грн.

18.08.2022 — 09:51
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів селекторну нараду з керівниками областей

Відновлення процесу приватизації державного майна, стан підготовки закладів освіти до 2022/23 навчального року та забезпечення сталого проходження осінньо-зимового періоду 2022-2023 років  обговорили учасники селекторної наради з керівниками областей під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Від Хмельниччини участь в нараді взяли заступники начальника ОВА Сергій Тюрін, Сергій Ткачук та Володимир Юр’єв, начальник ГУ ДСНС в області Едуард Братко, представники профільних структурних підрозділів ОВА та Фонду держмайна. 

18.08.2022 — 08:09
Лише абсолютна прозорість і контрольованість ситуації на ЗАЕС і навколо неї може гарантувати повернення до нормальної ядерної безпеки – звернення Президента України

Українці! Українки!
Цими днями дуже активна дипломатія в інтересах нашої держави. По-перше, сьогодні у Софії Київській відбулася церемонія вручення вірчих грамот новими послами іноземних держав, які прибули працювати в нашу столицю. Повноцінна робота посольств, присутність послів у Києві – це одне з важливих підтверджень міцності нашої держави, української здатності боротись і перемагати. Вже 55 дипломатичних представництв відновили роботу. А сьогодні вірчі грамоти вручили нові посли Бельгії, Іспанії, Киргизстану та Румунії.