Новини

24.08.2022 — 16:57
Сергій Гамалій вручив відзнаки ОВА керівникам ДФТГ області

Сьогодні, у День Незалежності України, начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій спільно з народним депутатом Сергієм Мандзієм привітали керівників добровольчих формувань територіальних громад області із цим величним святом та вручив їм відзнаки обласної адміністрації за активну участь у забезпеченні громадської безпеки та безпечного функціонування органів державної влади, підприємств, установ та організацій області.

24.08.2022 — 12:06
“Вільні, Незламні, Непереможні”: на Хмельниччині відбулася церемонія спецпогашення нової марки від Укрпошти

До 31-ї річниці Дня Незалежності України Укрпошта випустила лімітовану серію марок та конвертів: “Вільні, Незламні, Непереможні”. Серія марок символізує незламність та  непереможність української нації, адже саме сьогодні виповнюється рівно шість місяців з того дня, як Україну за три дні мала захопити “друга” армія світу. Автором роботи є художник Антон Хрупін. У центрі — маріупольський театр із написом «діти», розбитий вокзал у Краматорську і валізи загиблих, зруйновані автівки, грудне маля з матір’ю і український захисник.

24.08.2022 — 11:36
З Днем Незалежності, Україно!

Сьогодні наша Україна відзначає 31-й День Незалежності. Цьогоріч це свято набуває особливого значення, адже не дивлячись на те горе і розруху, які російський загарбник приніс на нашу землю – ми зі сльозами на очах, болем в душі, але твердою вірою у перемогу продовжуємо боронити нашу Україну і з гордістю кажемо: з Днем Незалежності, Україно!

24.08.2022 — 10:52
Хмельницькі артисти підкорюють європейську сцену

Зараз Україна переживає один із найважчих періодів своєї історії, і кожен українець вносить свій вклад у наближення нашої перемоги над ворогом. Кожний зі своєю зброєю відстоює нашу незалежність. Для когось це автомат, для когось – танк, а для когось – чарівна сила мистецтва, і вона не менш потужна, ніж порох та метал, адже завойовує серця та душі європейців, демонструючи нашу культуру та духовні надбання.

24.08.2022 — 09:33
Привітання Президента Володимира Зеленського з нагоди Дня Незалежності України

Вільний народе незалежної України!
І цим усе сказано. Всього чотири слова, але як багато стоїть за ними сьогодні. На 182-й день повномасштабної війни. Скільки в цих словах символів і сенсів, подвигів і втрат, радості й болю. А головне – скільки в них правди. Нашої правди. Правди про наше сьогодення, з якою неможливо сперечатися, бо неможливо не бачити й не визнавати. Ми вільний народ незалежної України. Після шести місяців, коли нас намагаються знищити, ми вільний народ незалежної України. І це правда про наше майбутнє. Вільний народ незалежної України.