Новини

29.08.2022 — 17:26
Щасливі та задоволені: 35 обдарованих дітей Хмельниччини повернулись з Франції

Сьогодні, із посмішкою на вустах та легкою втомою від довготривалої дороги, додому повернулись діти, які впродовж 3 тижнів перебували у Франції.
Вітаючи юних мандрівників на Хмельниччині, Сергій Гамалій висловив сподівання, що тепер діти з позитивними враженнями та новими силами розпочнуть навчання. “Попереду ще багато можливостей подорожувати різними країнами, тож підкорюйте нові вершини знань,  перемагайте у різних змаганнях. Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, завжди пізнавайте щось нове,” – побажав дітям Сергій Гамалій.

29.08.2022 — 16:22
Державний архів Хмельницької області розпочинає співпрацю з корпорацією із оцифрування документів FamilySearch Internetional

У листопаді минулого року Державний архів Хмельницької області підписав договір про співпрацю з американською корпорацією із оцифрування документів FamilySearch Internetional. У липні цього року відбулася зустріч керівництва Держархіву області із делегацією від корпорації FamilySearch International на чолі з офіційним представником в Україні Олександром Січкаренком. Мета зустрічі полягала в оцифруванні документів Національного архівного фонду України (НАФ) та створення фонду користування на такі документи.

29.08.2022 — 16:13
На Хмельниччині пройшли навчання для кандидатів у прийомні батьки

Усиновити дитину, яка перебуває на території України в умовах воєнного стану, можливо. Усиновлення проводиться в тих регіонах, де немає воєнних дій та працюють державні органи влади України, а також по відношенню до тих дітей, обставини життя батьків яких або інших родичів вдалося встановити. Можливістю усиновлення дитини скористалися небайдужі люди, які взяли участь у навчанні для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, потенційні опікуни, піклувальники, усиновителі, що проходило в Хмельницькому обласному центрі соціальних служб.

29.08.2022 — 15:41
29 серпня – День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність України

Сьогодні в Україні схиляють голови в знак пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Відзначати цей день почали на знак пам’яті про одну з найбільших трагедій сучасної української історії – загибель наших воїнів під Іловайськом. Цього дня, намагаючись вирватись з лап російських загарбників, наші війська вперше з початку неоголошеної війни зазнали настільки болючих втрат. Саме тоді російський агресор показав ціну своїх обіцянок, обстрілявши з “Градів” “зелений коридор”, яким мали вийти з оточення наші воїни.

29.08.2022 — 12:06
Сімох Героїв Хмельниччини посмертно відзначено орденом “За мужність”

Сьогодні начальник ОВА Сергій Гамалій вручив державні відзнаки рідним військовослужбовців, які загинули виборюючи для українців вільне, незалежне життя.

29.08.2022 — 11:05
Черговий успіх плавця з Хмельниччини на міжнародних змаганнях

Лідер національної команди України з плавання Михайло Романчук після здобуття першості вільним стилем в басейні на дистанції 1500м чемпіонату Європи, що нещодавно завершився в Римі, вирішив продовжити сезон стартами на відкритій воді.

29.08.2022 — 10:39
Export Bootcamp: Start&ReStart безкоштовна освітня програма для українських експортно-орієнтованих компаній

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та Національний проєкт Дія.Бізнес у партнерстві з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запускають безкоштовну освітню програму Export Bootcamp: Start&ReStart для українських експортно-орієнтованих компаній із таких секторів: надання послуг, виробництво, меблі. Програма тренінгів складатиметься з серії 2-денних інтенсивів для кожного з секторів. Перший захід програми Export Bootcamp: Start&ReStart […]