Новини

01.09.2022 — 17:24
200 кадетів-прикордонників розпочали навчальний рік на Хмельниччині

Сьогодні новий навчальний рік розпочався для кадетів прикордонників Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Держприкордонслужби України. Вперше за багаторічну історію закладу це відбулося не в рідних для нього Сумах, а у Хмельницькому, куди ліцей було релоковано через російську агресію.

01.09.2022 — 16:26
Студенти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочали новий навчальний рік на Хмельниччині

Сьогодні, попри прагнення російських орків знищити українську націю, ми у єдності не лише даємо відсіч російській агресії, а й продовжуємо жити, навчатись та працювати заради підтримки та розвитку країни. На цьому наголосив заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв, вітаючи першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ.

01.09.2022 — 15:00
Укрпошта випустила нову марку із знаменитим рятувальником Патроном

Сьогодні у Кам’янці-Подільському відбулася урочиста церемонія спецпогашення благодійної поштової марки «Пес Патрон» із зображенням знаменитого собаки-сапера. Кошти, які будуть отримані від її продажу, будуть спрямовані через фандрейзингову платформу UNITED24 на закупівлю найбільшої і найпотужнішої машини механізованого розмінування «Armtrac 400», а також на допомогу притулкам для тварин.

01.09.2022 — 09:34
ІІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З 17 по 25 серпня гостинне Закарпаття приймало ІІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У ІІІ етапі гри взяли участь рої з 14 областей України та м. Києва, а саме з Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Харківської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької.

01.09.2022 — 09:33
«Знати» й «захищати» завжди йдуть поруч – Президент України привітав дошкільнят, школярів і студентів із початком нового навчального року

Сьогодні ви йдете до школи, повертаєтесь до навчання, продовжуєте здобувати освіту. Сьогодні ви йдете до можливості побачити, почути, пізнати Україну.