Новини

10.09.2022 — 23:11
До Дня кіно на Хмельниччині відбувся допрем’єрний показ української кінострічки

Сьогодні Хмельниччина дякує нашим воїнам за те, що в День українського кіно мешканці обласного центру мали змогу на кілька годин відчути себе у безпеці та поринути у чарівний світ нашого кінематографу під час першого допрем’єрного показу українського фільму “Я працюю на цвинтарі”.

10.09.2022 — 20:18
Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв ім. І.Карабиця розпочав навчати студентів у Кам’янці-Подільському

У Бахмутському фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І. Карабиця відбулася урочиста посвята першокурсників. На жаль, через війну заклад розпочав навчальний процес не у рідних стінах, а у нас на Хмельниччині – в мальовничому Кам’янці-Подільському. Колег та студентів прийняли в одному з корпусів Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв. 

10.09.2022 — 14:04
Представники ОВА та міжнародних організацій обговорили актуальні напрямки співпраці задля підтримки вимушених переселенців в області

Систематизація потреб вимушених переселенців та їхніх дітей, підготовка територіальними громадами нових місць колективного проживання  внутрішньо переміщених осіб та забезпечення ремонту і утеплення цих приміщень – такі першочергові завдання, над якими спільно мають працювати органи влади та громадські організації, що опікуються гуманітарними питаннями, які виникли через військову агресію, озвучив заступник голови ОДА Володимир Юр’єв під час зустрічі представників профільних структурних підрозділів адміністрації та міжнародних донорських організацій в рамках Партнерського майданчика міжнародної допомоги при ОВА.