Новини

21.09.2022 — 17:58
Хмельницькому університету управління та права імені Леоніда Юзькова – 30!

Сьогодні академічна родина Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відзначає 30-річчя з дня свого заснування. Заклад освіти має славну історію, яку творять викладачі, студенти та випускники своїми здобутками, прославляючи рідну Alma mater.
Привітати професорсько-викладацький склад, співробітників та студентів одного з найкращих закладів Хмельниччини завітав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, голова обласної ради Віолета Лабазюк та інші поважні гості.

21.09.2022 — 17:48
На Хмельниччині з робочим візитом перебуває Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет

Формування безпекової ситуації в навчальних закладах під час освітнього процесу 2022/2023 роках залишається одним із ключових напрямків роботи ОВА. Аби ознайомитись із станом готовності освітньої галузі Хмельниччини до навчального року в умовах воєнного стану з робочим візитом прибув міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

21.09.2022 — 09:13
Держава, яка провокує голод, має отримувати від світу найжорсткішу реакцію – виступ Президента на Global Food Security Summit

Шановні колеги!
Пані та панове!
Я вдячний за можливість узяти участь у цьому засіданні.
Відзначаючи той факт, що засідання відбувається на полях Генеральної Асамблеї ООН, я згадаю один із фундаментальних документів сучасної міжнародно-правової системи.