Новини

22.09.2022 — 13:16
Хмельниччина відзначає свою 85 річницю

85 років – солідний термін, але усі знають, що насправді історичні корені Хмельниччини сягають сивої давнини. На цьому наголосив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій під час урочистостей з нагоди відзначення 85-ї річниці утворення Хмельницької області.

22.09.2022 — 12:57
Запрошуємо підприємців реєструватись на новий експрес-курс «Check-up та реанімація бізнесу», під час якого експерти розкажуть про основні бізнес функції та що робити для відновлення та утримання ефективності бізнесу під час кризи

Навчання на курсі допоможе компаніям перeвірити кожну бізнес функцію та отримають чітке розуміння основних контрольних точок, а також на прикладі інших компаній дізнаються, як робити не треба. Навчання на курсі допоможе:  ➡ швидко зрозуміти куди дивитись, та як розв’язувати проблему; ➡ отримати швидкий лікбез з управління бізнесом; ➡ зробити експрес перевірку власного бізнесу на слабкі […]

22.09.2022 — 09:19
Комплект медалей здобули подільські легкоатлети в Прикарпатті

17-18 вересня на стадіоні спорткомплексу Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу відбувався чемпіонат України U20 з легкої атлетики за участю 352 спортсменів 2003 року народження та молодших з усіх регіонів нашої держави, окрім Херсонської області. На цих змаганнях відзначилися лідери команди Хмельниччини Олександра Чернуха 2004 р.н. та Володимир Лісіцький 2006 р.н.

22.09.2022 — 09:17
Запуск єдиного порталу вакансій!

Забезпечити роботою українців в умовах війни можливо, лише працюючи злагоджено, об’єднавши зусилля всіх зацікавлених сторін – бізнесу, держави та шукачів роботи.
Завдяки співпраці Міністерства економіки України, Державної служби зайнятості та провідних українських сайтів з пошуку роботи (Work.ua, robota.ua, novarobota.ua, PidBir, grc.ua – сайт з пошуку роботи, Jooble) розпочав свою роботу Єдиний портал вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua/. Функціонал сайту дозволяє знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі та очікуваного рівня заробітної плати. Єдина база вакансій оновлюється в режимі реального часу.

22.09.2022 — 02:12
Сьогодні у нас 215 хороших новин – ми повертаємо додому наших людей – звернення Президента Володимира Зеленського

Українці! Українки!
Ми повертаємо додому наших людей. Щойно завершився обмін. Сьогодні у нас 215 хороших новин. 215!
Це однозначно перемога для нашої держави, для всього нашого суспільства. А головне – для 215 родин, які зможуть побачити своїх близьких у безпеці.