Новини

27.09.2022 — 14:06
Делегація Хмельниччини бере участь у енергетичній конференції у Польщі

На запрошення пана Кшиштофа Мудрика, професора Краківського аграрного університету, делегація від Хмельниччини на чолі із заступником голови адміністрації Сергієм Ткачуком бере участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції «Відновлювані джерела енергії, інженерія, технології, інновації». Захід проходить у м. Криниц-Здруй, Республіка Польща.

27.09.2022 — 11:54
Про захист довкілля — інформація на Гіді з держпослуг

26 вересня у світі відзначають Всесвітній день здоров’я довкілля. Навіть в умовах повномасштабної війни росії проти України ми мусимо дбати про збереження навколишнього середовища для комфортного життя майбутніх поколінь. Наші ліси, степи, гори і водойми — все це багатство українського народу, а отже, і наша відповідальність за їх збереження.
Для всіх, хто бажає дбати про довкілля, — добірка необхідних держпослуг на Гіді.

27.09.2022 — 09:52
«Вікі любить пам’ятки» запрошує жителів Хмельниччини позмагатися за призи в конкурсі для Вікіпедії

З 1 по 31 жовтня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже одинадцятий раз. Запрошуємо долучатися до конкурсу, подавати свої фото, щоб показати унікальність історико – культурних об’єктів свого краю та привернути увагу до стану їхньої збереженості. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі.