Новини

28.09.2022 — 17:07
Чергова допомога від штату-побратима Міссісіпі

Хмельниччина продовжує отримувати гуманітарну допомогу від дружніх країн. Нещодавно на гуманітарний хаб при обласній військовій адміністрації надійшов черговий вантаж від штату-побратима Міссісіпі, яку в область доставили за сприяння Республіки Польща.
Понад 14 тонн вантажу, серед якого продукти харчування, засоби гігієни, дезінфектори, дитячі іграшки, одяг та взуття зібрали благодійники з США.

28.09.2022 — 16:33
До уваги роботодавців: як подати звіт №3-ПН про вільні робочі місця?

Маєте потребу в кадрах? Заповнюйте форму №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та подавайте у зручний для вас спосіб до будь-якого центру зайнятості Хмельниччини. Форма №3-ПН – це звітність, що подається юридичними або фізичними особами – підприємцями, які використовують працю фізичних осіб та мають потребу у кадрах. Форма № 3-ПН складається:  з таблиці «Основні дані […]

28.09.2022 — 16:20
Володимир Білик провів особистий прийом громадян

Сьогодні заступник голови адміністрації Володимир Білик провів особистий прийом громадян. Загалом до посадовця звернулися 3 заявники, та одне колективне звернення.

28.09.2022 — 15:45
На Хмельниччині до Дня працівників освіти провели молитовний сніданок

Сьогодні напередодні Дня працівників освіти на Хмельниччині відбувся молитовний сніданок. Розділити спільну молитву у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії зібралися керівництво області та міста, представники релігійних конфесій, педагоги та громадськість Хмельниччини.

28.09.2022 — 15:32
В ОВА обговорили організаційні заходи з передачі функцій нарахування та виплати житлових субсидій і пільг до органів Пенсійного фонду

Головне завдання підрозділів соціального захисту та Пенсійного фонду – організувати процес передачі функцій з нарахування та виплати житлових субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг між цими установами так, щоб пересічні громадяни не відчули через це жодних незручностей. На цьому наголосив заступник голови ОДА Володимир Юр’єв сьогодні під час спільної наради з керівниками зазначених підрозділів з усієї області.

28.09.2022 — 15:09
Сергій Гамалій поспілкувався з переселенцями з Луганщини

Наша сила – в єдності, тому всіх внутрішньо переміщених осіб, хто змушений був покинути домівки, тікаючи від ворожих куль, та оселились в нашій області – вважаю почесними громадянами Хмельниччини. На цьому наголосив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій під час зустрічі із вимушеними переселенцями з Луганської області.

28.09.2022 — 09:49
Дорожня карта дій для родин військових, які зникли безвісти, потрапили у полон чи загинули

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими створив дорожню карту дій родичів Захисників України, які пропали безвісти, потрапили у полон або загинули.

28.09.2022 — 09:16
Запрошуємо на реєстрацію для участі в онлайн вебінарі щодо проєкту нової Дунайської регіональної програми

5 жовтня 2022 року Мінрегіоном заплановано проведення національного онлайн семінару “Конкурс проєктів Дунайської регіональної програми 2021-2027”. До участі також буде запрошено представників Держаудитслужби, як органу, відповідального за забезпечення функції контролю в рамках програми.