Новини

04.10.2022 — 16:13
В ОВА відбулося перше засідання робочої групи з питань сприяння забезпеченню прав та свобод ВПО

Сконцентрувати всю інформацію про вимушених переселенців, їх потреби, можливість надання для них житла і різних видів підтримки та допомоги від громад та донорів – це основне завдання новоствореної робочої групи з питань сприяння забезпеченню прав та свобод ВПО. На цьому наголосив під час установчого засідання групи заступник голови ОДА Володимир Юр’єв.

04.10.2022 — 15:50
Що робити, якщо мене просять заплатити за послуги, які мають бути безкоштовними

Програма медичних гарантій — державна програма, що має на меті забезпечувати потреби пацієнта щодо отримання якісної медичної допомоги за основними напрямками, незалежно від його фінансової спроможності та стану здоров’я.

04.10.2022 — 09:35
Нагорода чемпіонату світу у хмельницької веслувальниці

Збірна України з веслування на байдарках та каное завоювала 2 медалі (золоту і срібну) на чемпіонаті світу з марафону. Змаганнями в португальському Понте-де-Ліма (29 вересня – 2 жовтня) веслувальники завершили сезон.

04.10.2022 — 08:52
Україна цінує людей, рятує людей – це фундаментальні правила для нашої держави – звернення Президента Володимира Зеленського

І ми зробимо все, щоб для родин усіх українців, які ще перебувають у російському полоні, одного дня стала можливою зустріч з рідними.