Новини

14.10.2022 — 20:28
Крок до перемоги: благодійний забіг приурочений до Дня захисників та захисниць України

Сьогодні у Парку відпочинку ім. М. Чекмана, що в обласному центрі, відбувся благодійний забіг “Крок до перемоги”, приурочений до Дня захисників та захисниць України.

14.10.2022 — 16:35
Душу – Богові, життя – Україні, честь – нікому!

Душу – Богові, життя – Україні, честь – нікому! – такі слова урочистої клятви вірності служінню Україні виголосили сьогодні ліцеїсти набору 2022 року Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка. Привітати юнаків та дівчат, що уже в такому юному віці обрали своїм шляхом військову службу прийшли керівники області та міста, представники Національної академії ДПСУ ім. Б.Хмельницького.

14.10.2022 — 16:00
На Хмельниччині погасили поштову марку «Слава Збройним Силам України»

На честь Дня захисників і захисниць України АТ “Укрпошта” випустила перші марки «Слава Збройним Силам України». Цей блок марок має зображення Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ, Військово-морського флоту, Сил територіальної оборони, Сухопутних військ та Повітряних сил ЗСУ.
Сьогодні у церемонії спецпогашення та введення в обіг цієї поштової марки разом з військовими участь взяли начальник ОВА Сергій Гамалій, голова обласної ради Віолета Лабазюк, керівник Хмельницької дирекції АТ «Укрпошти» Микола Громов, заступник Хмельницького міського голови Василь Новачок.

14.10.2022 — 11:52
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 14.10.2022 року

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 1 319,3 млн грн, що становить 105,0% до показників, затверджених обласною радою на січень-жовтень 2022 року. Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету в сумі 824,2 млн грн або 54,9% до планових призначень на звітний період, в тому числі: – трансфертів […]

14.10.2022 — 11:36
Звернення начальника ОВА Сергія Гамалія з нагоди Дня захисників і захисниць України

Шановні наші захисники та захисниці! Маю велику честь привітати Вас з Вашим Днем.

14.10.2022 — 10:57
Хмельниччина вшановує захисників і захисниць, що віддали життя за Україну

Сьогодні, у величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, Україна відзначає День захисників і захисниць. Символічно, що в цей день також відзначається День українського козацтва, адже з давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й різних українських збройних формувань. Нині український народ вшановує воїнів, які в різні часи обороняли і зараз обороняють нашу незалежність, територіальну цілісність та свободу, славить синів і дочок України, які стоять на захисті кордонів нашої держави під синьо-жовтим стягом, всіх тих, хто бореться за мир не лише в Україні, а й усьому світі.

14.10.2022 — 09:27
Звернення Президента Володимира Зеленського з нагоди Дня захисників і захисниць України

Дорогі українці!
Великий народе великої країни!
14 жовтня ми відзначаємо День захисників і захисниць України. Це день тих, хто бореться. Це день того, за що ми боремося.   Це день того, яку перемогу ми здобудемо.
Століття тому Україна шанувала цей день. І століття після нас шануватиме.