Новини

25.10.2022 — 16:00
На всеукраїнській селекторній нараді обговорили механізм залучення безробітних до “Армії відновлення” України

Уряд активізує механізм залучення безробітних до “Армії відновлення” країни через їх участь у суспільно корисних роботах. Впровадження цього механізму в регіонах обговорювали під час наради Першого віце-прем’єр-міністра – міністра економіки України Юлії Свириденко з керівниками областей.  Від Хмельниччини участь в нараді взяли начальник ОВА Сергій Гамалій та його перший заступник Сергій Тюрін.

25.10.2022 — 15:13
Повернення українського прапора в Крим означатиме відродження справжнього миру – виступ Президента на першому парламентському саміті Кримської платформи

Пані та панове!
Я дякую вам за участь у першому парламентському саміті Кримської платформи!
Дякую нашим хорватським друзям за те, що приймаєте, дякую тобі, Руслане, за потужний старт!
Дякую вам усім за добрі слова про Україну й про український Крим, де ми ще обов’язково зустрінемося – дуже скоро, я в цьому впевнений. На тому саміті Кримської платформи, який означатиме відродження миру на нашому континенті.

25.10.2022 — 12:14
Для призначення субсидії потрібні заява та декларація про доходи

За рішенням Уряду з 1 жовтня 2022 року розпочато поетапну передачу функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. Так, вже  з жовтня Фонд здійснює виплату призначених  органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг.

25.10.2022 — 10:17
Михайло Романчук завоював срібло етапу Кубка світу з плавання

У суботу, 22 жовтня, на першому етапі Кубка світу-2022 з плавання в Берліні (Німеччина), що відбувся в 25-метровому басейні, Україна була представлена ​​олімпійським призером та чемпіоном Європи і світу Михайлом Романчуком. За підсумками запливу на 1500 м вільним стилем 26-річний хмельничанин фінішував другим, здобувши срібну медаль.