Новини

03.11.2022 — 16:22
Аграрії Хмельниччини отримали рукави для зберігання зерна за донорською програмою

Сьогодні першу партію таких рукавів для зберігання зерна отримали агровиробники Хмельниччини, які подали 66 заяв на більш ніж 1000 поліетиленових зернових рукавів. Крім цього, міжнародні партнери надали також 6 спеціалізованих завантажувальних машин.

03.11.2022 — 14:58
Законодавчі зміни у сфері зайнятості населення

Сфера зайнятості продовжує адаптуватися до нових викликів у бік підвищення ефективності активних програм та доступності надаваних послуг.

03.11.2022 — 13:36
Сергій Гамалій вручив відзнаки ОВА спортсменкам Хмельниччини

Нещодавно в місті Монтезільвано (Італія) проходив чемпіонат Європи з боксу. В складі збірної команди України Хмельниччину на чемпіонаті мали представляти Юлія Ступакова, Вікторія Захарчук, Аліна Правдива та Ольга Пилипчук. Сьогодні з дівчатами зустрівся начальник ОВА Сергій Гамалій, аби особисто подякувати їм за принципову позицію, патріотизм та любов до України.

03.11.2022 — 11:44
Сергій Гамалій привітав працівників соціальної сфери з професійним святом

“На ваші плечі покладено чимало обов’язків з надання соціальних послуг, що надаються нашим громадянам. Без перебільшень скажу, що ви є ангелами-охоронцями, лікарями, порадниками, а інколи навіть найріднішими людьми для тих, хто перебуває у складних життєвих обставинах і потребує сторонньої допомоги,”- зазначив Сергій Гамалій під час зустрічі з працівниками соціальної сфери

03.11.2022 — 09:28
“Перуджа” Олега Плотницького здобула Суперкубок Італії з волейболу. Українця з Хмельниччини визнали найкращим гравцем турніру

В Італії триває новий волейбольний сезон. Наприкінці жовтня – на початку листопада  команди розіграли між собою перший трофей кампанії 2022/23 – Суперкубок Італії з волейболу. Цього року на Суперкубок претендували чотири команди. Серед них – і “Перуджа” українського догравальника Олега Плотницького, що вийшла на турнір у статусі володаря Кубка Італії в сезоні 2021/22.