Новини

16.11.2022 — 23:29
З ініціативи начальника ОВА Сергія Гамалія відбувся перший волонтерський сніданок

З початком повномасштабної війни український волонтерський рух отримав новий поштовх: зараз наші волонтери роблять просто неймовірні речі у своєму прагненні допомогти нашим військовим та людям, які постраждали від війни. Проте у своїй місії вони стикаються з великою кількістю різних проблем, зокрема і бюрократичних перешкод. Аби більше дізнатися про те, чим живуть волонтери Хмельниччини, які перепони долають та якої допомоги потребують від влади, з ініціативи начальника ОВА Сергія Гамалія сьогодні у Хмельницькому влаштували особливий захід – волонтерський сніданок, який об’єднав майже пів сотні представників різних організацій, що пов’язують свою діяльність із волонтерством.

16.11.2022 — 15:09
Пенсійний фонд України розширив можливості використання цифрового паспорта (ID-картки) в «Дії»

Сервісні центри головних управлінь Пенсійного фонду України отримають додатковий інструмент, за допомогою якого для підтвердження особи відвідувача можуть приймати е-паспорт (ID-картку), сформований в застосунку «Дія».

16.11.2022 — 13:05
Представники ОВА та волонтери з Хмельниччини відвідали місто Ізюм

Моральна підтримка для мешканців деокупованих територій зараз потрібна так само, як речі першої необхідності та продукти харчування, адже в складних умовах дуже важливо не втрачати віри у себе та в свої можливості, бути стійким та готовим долати проблеми. Про це добре знають артисти творчої команди “Культурного десанту”, хедлайнером якого є відомий український співак Коля Сєрга.