Новини

17.11.2022 — 17:13
В ОВА відбулось засідання круглого столу «Виклики воєнного стану: спроможність діяльності органів студентського самоврядування»

Сьогодні з нагоди відзначення Міжнародного дня студента та з метою аналізу викликів в діяльності органів студентського самоврядування, що обумовлені повномасштабним вторгненням до України та дією воєнного стану, в обласній адміністрації відбулося засідання круглого столу «Виклики воєнного стану: спроможність діяльності органів студентського самоврядування».

17.11.2022 — 16:24
Війна не звільняє підприємства від обов’язку виплати заробітної плати, – С.Тюрін

На цьому наголосив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін під час засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. До участі у засіданні були запрошені представники підприємств-боржників, військових районних державних адміністрацій, Хмельницької міської ради, члени обласної тимчасової комісії. На порядок денний виносилося питання про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах області.

17.11.2022 — 15:37
На Хмельниччині понад 55 тисяч людей хворіють на діабет: що потрібно знати, щоб контролювати хворобу

В межах інформаційної кампанії, присвяченої Всесвітньому Дню боротьби з цукровим діабетом, розповідаємо більше про цю хворобу та її лікування.

17.11.2022 — 15:12
Довідки ОК-5 та ОК-7 можливо отримати за допомогою застосунку «Дія»

Довідки ОК-5 — це сформовані індивідуальні відомості про застраховану особу з реєстру застрахованих осіб. Довідка формується за будь-який період, починаючи з 2000 року, та містить, зокрема, дані щодо суми заробітку для нарахування пенсії, страхового стажу, сплати страхових внесків. Довідка ОК-7 містить відомості про суми заробітної плати, з якої сплачується єдиний соціальний внесок (у межах максимальної величини) та страховий стаж за період із 2011 року. В основному використовується для визначення страхового стажу для розрахунку сум лікарняних, нарахування допомоги з безробіття тощо. Довідку видає Пенсійний фонд України.

17.11.2022 — 13:27
Архівісти області підбили підсумки проведення Огляду-конкурсу на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду

16 листопада 2022 року архівісти області підбили підсумки проведення Огляду-конкурсу на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування в області, який відбувався протягом 2020-2022 років. Привітав переможців Огляду заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв. 

17.11.2022 — 13:10
У Міжнародний день толерантності Олена Зеленська у Києві презентувала друкований «Довідник безбар’єрності»

У Міжнародний день толерантності, який закликає шанувати рівність усіх людей без виключення, перша леді Олена Зеленська у Києві презентувала друкований «Довідник безбар’єрності».