Новини

18.11.2022 — 16:37
Херсон з нами!

Сьогодні військові ЗСУ крок за кроком звільняють наші території від російської нечисті, яка залишила після себе тільки розруху і біль. Тому жителі цих регіонів як ніколи потребують допомоги та підтримки. Від початку повномасштабної війни Хмельниччина була визначена як область-донор для Херсонщини. Сьогодні з головної площі обласного центру до Херсонської області вирушили 8 одиниць великогабаритного транспорту та ще 4 машини, які повезли будівельні матеріали, питну воду, одяг, засоби гігієни, продукти харчування.

18.11.2022 — 15:43
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 18.11.2022 року

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 1 543,1 млн грн, що становить 109,9% до показників, затверджених обласною радою на січень-листопад 2022 року. Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету в сумі 890,2 млн грн або 54,6% до планових призначень на звітний період, в тому числі: • трансфертів […]

18.11.2022 — 15:13
Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо: • роз’яснення можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на підконтрольну Уряду України територію; • отримання свідоцтва про народження дитини в умовах воєнного стану або його легалізації, якщо документ отриманий на непідконтрольній території; • встановлення контакту з дитиною, яку вивіз один із […]

18.11.2022 — 14:27
Нашим бійцям, що служать на східному фронті, передали 10 планшетів

Днями, в рамках поїздки до м.Ізюм, за дорученням начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія  його перший заступник Сергій Тюрін та представник постійного партнера ОВА БО “Захисти Хмельниччину” Костянтин Дєтковський відвідали наших земляків, які несуть службу на сході.

18.11.2022 — 13:31
Сьогодні аграрії на своєму фронті справжні герої, – С.Гамалій

Третьої неділі листопада відзначають своє професійне свято працівники однієї з провідних галузей економіки і держави – сільського господарства. Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.