Новини

24.11.2022 — 18:01
Учні початкової школи з Хмельницького зібрали кошти на зимові шини для автівок спецпризначенців

Нещодавно діти одного з початкових навчальних закладів м.Хмельницького на ярмарку зібрали для спецпризначенців кошти на “зимове взуття” для автівок. Аби подякувати дітям за підтримку, сьогодні до них завітали начальник ОВА Сергій Гамалій та командир легендарної “Вісімки” Андрій Матвіїшин.

24.11.2022 — 16:08
Закликаю вас робити все можливе, щоб ОБСЄ стала співтворцем перемоги над російським терором – Президент під час виступу на ПА ОБСЄ

Шановна пані президент!
Шановні спікери Сейму та Сенату Польщі!
Шановні пані та панове!
Дякую за можливість звернутися до вас.
Сьогодні рівно дев’ять місяців від того дня, коли Росія почала злочинну й неспровоковану повномасштабну війну проти України.

24.11.2022 — 15:48
Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти отримав новенький шкільний автобус

Сьогодні ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти» отримав у своє користування новенький шкільний автобус. Це стало можливим завдяки міжнародній Програмі Європейського Союзу «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України», за підтримки уряду Німеччини та німецького товариства міжнародного співробітництва.

24.11.2022 — 14:25
В ОВА відбулось засідання Територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах

Сьогодні під керівництвом заступника голови ОДА Сергія Ткачука відбулось друге засідання Територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах при ОДА. Цього разу на засідання були запрошені представники підприємств, які подали заяви на узгодження заборгованості з різниці в тарифах на послуги тепло-, водопостачання та водовідведення.

24.11.2022 — 10:53
Володимир Юр’єв: Ми цінуємо підтримку організації ACTED та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю

Можливість отримання багатоцільової грошової допомоги відтепер матимуть вимушені переселенці з областей, постраждалих від активних бойових дій, які зараз проживають на Кам’янеччині. Фінансуватиме виплати французька гуманітарна неурядова організація ACTED (Агентство технічного співробітництва та розвитку). Реалізація цього проєкту відбувається в межах співпраці з Хмельницькою ОВА відповідно до меморандуму, підписаного наприкінці серпня. Аби обговорити перші підсумки роботи в області та перспективи подальшої співпраці, представники ACTED поспілкувалися із заступником голови ОДА Володимиром Юр’євим.

24.11.2022 — 09:53
Успішний виступ бойових самбістів на чемпіонаті України

19-20 листопада у Києві в легкоатлетичному манежі пройшов чемпіонат України з бойового самбо серед  дорослих, юніорів та юнаків, у розділах «Лайт» та «Класичне». Збірна команда Хмельницької області посіла друге командне місце серед чоловіків, друге командне місце серед жінок, юніорок та юначок, третє  командне місце серед юніорів, загалом наші спортсмени здобули 9 перших, 9 других та 15 третіх місць.

24.11.2022 — 09:17
По всій країні розгортаємо новий проект підтримки людей – «Пункти незламності», – Володимир Зеленський

Розгортаємо по всій країні й наш новий проект підтримки людей – «Пункти незламності». Це місце, куди кожен зможе прийти в разі тривалого відключення електроенергії.