Новини

05.12.2022 — 19:56
Сергій Гамалій привітав волонтерів Хмельниччини

У Міжнародний день волонтера ми дякуємо усім, хто за покликом серця підтримує та допомагає тим людям, хто за збігом обставин потрапив у складне становище. Волонтером сьогодні є кожен українець, адже з початком російської агресії усі ми допомагаємо військовим та тим, хто вимушений був тікати від жахіть війни. На цьому наголосив начальник ОВА Сергій Гамалій під час відзначення волонтерів Хмельниччини.

05.12.2022 — 19:29
У Хмельницькій ОВА привітали юних волонтерів

Сьогодні з нагоди Міжнародного дня волонтера юних мешканців Хмельниччини, які пліч-о-пліч з дорослими тримають тил, запросили на зустріч до обласної військової адміністрації, аби висловити їм вдячність та повагу за патріотизм, прагнення допомагати людям.

05.12.2022 — 16:19
Бійців одного з інженерних підрозділів ЗСУ привітали з 49-ю річницею з дня створення частини

Сьогодні одна з інженерних частин ЗСУ, що дислокується на Хмельниччині, відзначає 49-річчя з дня створення. Бійці, які несуть службу в її лавах, забезпечують роботу наших військових летовищ: ремонтують злітні смуги та відновлюють їх інфраструктуру у разі ушкодження. Зі святом воїнів привітав заступник начальника ОВА Сергій Ткачук.

05.12.2022 — 09:39
Сергій Гамалій: Продовжуємо підтримувати мешканців Херсонщини

Ситуація на деокупованих територіях області досить складна, адже орки лишили після себе повне спустошення. Служби працюють над відновленням зруйнованої інфраструктури, аби повернути в домівки газ та світло, а Хмельниччина допомагає мешканцям Херсонської області продуктами харчування, теплими речами та засобами гігієни. Про це повідомив начальник ОВА Сергій Гамалій у своєму телеграм-каналі.