Новини

13.12.2022 — 18:48
«Комунізм = рашиzм»: на головній площі обласного центру експонується виставка Архіву національної пам’яті

Сьогодні у Хмельницькому на майдані Незалежності за підтримки ОВА та Державного архіву Хмельницької області відбулася презентація фотодокументальної виставки ,,Комунізм = рашиzзм”, розробленої Галузевим державним архівом Українського інституту національної пам’яті. Представив її відвідувачам директор Галузевого державного архіву Українського інституту національної пам’яті Ігор Кулик.

13.12.2022 — 16:28
Національна академія прикордонної служби України ім.Б.Хмельницького відзначає 30-у річницю з дня заснування

Привітав колектив НАДПСУ ім.Б.Хмельницького із 30-ю річницею з дня заснування начальник ОВА Сергій Гамалій: “Пишаємося тим, що саме у нас, на Хмельниччині, прикордонники розпочинають свій професійний та бойовий шлях. Вітаю усіх випускників та працівників Академії із ювілеєм. Бажаю вам витримки, незламності духу та завзяття на шляху до нашої головної мети – Перемоги”.

13.12.2022 — 15:13
Хмельниччина отримала 5 сучасних рентген-апаратів

Прилади вартістю майже 3,7 млн грн кожен вирушили із гуманітарного штабу при Хмельницькій ОВА до Хмельницької міської багатопрофільної лікарні, Дунаєвецької багатопрофільної лікарні, Старокостянтинівської багатопрофільної лікарні, Славутської багатопрофільної лікарні та Хмельницької обласної лікарні.

13.12.2022 — 11:39
Триває збір пропозицій щодо кандидатів на присудження премії Хмельницької ОВА «За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя»

Премія у розмірі 3 500 гривень присуджується особам віком до 35 років за особливі досягнення у розбудові Хмельницької області та України протягом календарного року, що передує її присудженню. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

13.12.2022 — 09:11
Блекаути – це остання надія терористів, але й без світла ми добре знаємо, куди стріляти та що звільняти – звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці!
Звітую про день, що минає.
Перше – привітав воїнів і командирів Сухопутних військ Збройних Сил України з професійним святом. Сьогодні їхній день. У Маріїнському палаці вручив державні нагороди – ордени «Золота Зірка», відзнаки «Хрест бойових заслуг», інші нагороди.