Новини

19.12.2022 — 19:10
Рятувальники Хмельниччини отримали три автівки від благодійників з Німеччини

З перших днів війни західні країни-партнери підтримують та допомагають Україні та українцям пережити ці важкі часи. Сьогодні руку допомоги простягнули керівництво, громадяни та рятувальники округу Штаде, Нижня Саксонія (Німеччина), які передали три пожежних автомобілі рятівникам Хмельниччини та дві машини швидкої допомоги для окремих військових частин.

19.12.2022 — 17:23
В ОВА визначили цьогорічних номінантів премії «За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя»

Сьогодні під головуванням заступника начальника ОВА Володимира Юр’єва відбулося засідання комісії з присудження премії обласної адміністрації, якою відзначають представників молоді за вагомі досягнення у різних сферах суспільного життя.

19.12.2022 — 16:24
«Переможного Нового року!»: на Хмельниччині відбулось спецпогашення новорічної марки

Сьогодні, у День Святого Миколая, керівництво області, міста та дітки, які прийшли на новорічний кінопоказ до кінотеатру “WoodMall Cinema”, взяли участь у спецпогашенні поштової марки «Переможного Нового року!».
Звертаючись до присутніх, начальник ОВА Сергій Гамалій зауважив: “Усі ми з нетерпінням чекаємо на новорічні свята, діти – на подарунки. Проте найбажанішим подарунком для всіх українців є Перемога, і вона неодмінно буде”.

19.12.2022 — 16:10
В ОВА привітали лауреатів премії імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки

Сьогодні під час відкриття традиційної щорічної всеукраїнської науково-практичної конференції “XVII педагогічні читання пам’яті Миколи Дарманського” начальник ОВА Сергій Гамалій разом зі своїм заступником Володимиром Юр’євим привітали лауреатів премії імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки. На урочисту подію, що відбулась в приміщенні облдержадміністрації, завітали кращі представники освітянської галузі Хмельниччини.

19.12.2022 — 13:58
Володимир Юр’єв привітав з новорічними святами вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Подолянчик»

Сьогодні, у День Святого Миколая, уже традиційно вітання та подарунки від представників влади приймають вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Подолянчик». Талановиті дітки для гостей влаштували справжній святковий концерт: у залі лунали вірші та новорічні пісні, водили танок сніжинки та ангелики. Не забули діти до святкового хороводу запросити і всіх присутніх. 

19.12.2022 — 10:41
Комплект нагород чемпіонату світу в українських важкоатлеток

На чемпіонат світу з важкої атлетики, який з 5 по 16 грудня приймало місто Богота (Колумбія), збірну команду України представили 5 важкоатлеток. Найбільший інтерес вболівальників був прикутий до змагань жінок у ваговій категорії 81 кг, адже там виступали дві титуловані українки.

19.12.2022 — 09:26
На Кам’янеччині проходять реабілітацію діти з деокупованих територій

82 дитини з деокупованих територій, переважно Харківщини та Херсонщини, нещодавно прибули до Кам’янця-Подільського, аби мати можливість  відпочити, отямитися від пережитих жахіть війни та відчути себе у безпеці. Це стало можливим завдяки партнерському проєкту “Дітям війни”, який за підтримки міжнародних організацій започаткували місцеві благодійники – “Благодійний фонд “SOS: Штаб громадянської оборони””.