Новини

22.12.2022 — 13:32
Сергій Гамалій: Енергетики – відважні воїни світла

22 грудня своє професійне свято відзначають відважні воїни світла – енергетики. Це справжні герої, які без вихідних, перерв і відпочинку, за будь-яких погодних умов забезпечують роботу енергетичної інфраструктури. А зараз, коли наші міста потерпають від обстрілів російського агресора, який намагається занурити країну у повну темряву, ці фахівці мужньо тримають енергетичний фронт.

22.12.2022 — 09:57
Успішний виступ бойових самбістів Хмельниччини на чемпіонаті України

16-18 грудня у місті Мукачево пройшов чемпіонат України з бойового самбо серед дорослих, юніорів та юнаків у розділі ”Про-фулл”. Збірна команда Хмельницької області посіла друге командне місце серед дорослих та третє командне місце серед юніорів, загалом наші спортсмени здобули 3 перших місця, 4 других та 8 третіх місць.

22.12.2022 — 09:04
Ваучер – ваш шанс на безкоштовне навчання

Ваучер – документ встановленого зразка, що дає право пройти перепідготовку за робітничею професією, підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра, підготовку на наступному рівні освіти, спеціалізацію та підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця.

22.12.2022 — 08:57
Ми стоїмо, боремось і виграємо, бо ми разом – Україна, Америка й увесь вільний світ – виступ Володимира Зеленського на спільному засіданні обох палат Конгресу США

Дорогі американці!
В усіх штатах, містах і громадах. Усі, хто цінує свободу та справедливість. Цінує так само, як українці – в усіх наших містах, у кожній родині. Хай сьогодні мої слова поваги та вдячності будуть почуті кожним американським серцем!