Новини

27.12.2022 — 22:43
Курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ ознайомили з тонкощами архівної справи

Сьогодні в рамках акції “Свята об’єднують”, ініційованої обласною військовою адміністрацією, курсантам Харківського національного університету внутрішніх справ влаштували пізнавальний квест у Державному архіві Хмельницької області. захід мав на меті познайомити майбутніх поліціянтів із історією Хмельниччини та розповісти цікаві факти про роботу фахівців архівної справи.

27.12.2022 — 16:46
Чергове автопоповнення для медичного закладу

Сьогодні задля підтримки одного із закладів охорони здоров’я області волонтери передали швидку марки «Ford». Авто попередньо пройшло техобслуговування, тож медики одразу зможуть використовувати транспортний засіб для переміщення хворих між медичними закладами області.

27.12.2022 — 13:33
Навчальний курс “Життєстійкість молоді в умовах криз”

Громадська організація «Рада жінок Донеччини» спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення, за участі Українського католицького університету та Маріупольського державного університету створили навчальний курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» про те, як успішно долати наслідки життєвих криз. Через кризи, які спричиняють хронічний стрес, у багатьох молодих людей виникають труднощі з концентрацією, спілкуванням, навчанням та роботою. […]

27.12.2022 — 13:25
Давно хотіли прокачати свою медіаграмотність та стати стійкими до дезінформації? Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» та платформа онлайн-освіти Prometheus підготували для вас безкоштовний відеокурс “Медіаграмотність”

Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» та платформа онлайн-освіти Prometheus підготували для вас безкоштовний відеокурс «Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?» 📚 Щоб прокачати вашу медіаграмотність на повну,  «Фільтр» залучив провідних експертів з теми, які мають різний досвід та підходи. Курс стане в пригоді всім, хто хоче навчитися фільтрувати інформацію, ухвалювати правильні рішення та бути ефективним бійцем […]

27.12.2022 — 13:22
Перемоги юних “іnventorіv” Хмельниччини

З 2 по 4 грудня під гаслом «InventorUA – для тих, хто хоче змінювати світ власними винаходами!» відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу науково-технічних проєктів «InventorUA». Під час онлайн-заходу конкурсанти здійснювали постерний захист проєктів, демонстрували роботу моделей, відповідали на запитання членів журі.

27.12.2022 — 11:09
єРобота: 118 підприємців отримають гранти на 27 млн грн, а 286 громадян – легальну роботу

В рамках урядової програми «єРобота: СВОЯ СПРАВА» схвалено 118 бізнес-ідей підприємців Хмельниччини. Переможці отримають гранти на загальну суму понад 27 млн грн.

27.12.2022 — 09:57
Представники Хмельниччини серед найкращих атлетів 2022 року

Асоціація спортивних журналістів України оголосила ТОП-10 найкращих атлетів цього року. Традиційний щорічний рейтинг визначається голосуванням Експертної Ради АСЖУ, до якої входять 12 авторитетних спортивних журналістів.

27.12.2022 — 09:05
«Обережно, вкрай небезпечна крига!» – рятувальники Хмельниччини

Днями рятувальники Хмельниччини спільно із працівниками поліції провели профілактичний рейд поблизу найбільших водойм області, які ледь-ледь вкрилися кригою. Лід, на який зараз виходять рибалки, має товщину від 3 до 5 сантиметрів. Це у майже півтора раза менше за допустимий мінімум. Також відлига зменшує щільність льоду та робить його крихким. Риболовля у таку погоду може стати фатальною.