Новини

29.12.2022 — 16:36
В ОВА привітали лауреатів обласних премій за високі спортивні здобутки та за вагомі досягнення молоді

Сьогодні в обласній військовій  адміністрації привітали кращих представників активної молоді, спортсменів, тренерів та ветеранів спорту, молодих волонтерів та громадських діячів, які цьогоріч за визначні результати у своїй діяльності були відзначені обласними преміями у сфері фізичної культури та спорту за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху та «За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя».

29.12.2022 — 16:09
На Хмельниччині тривають заходи для дітей в рамках акції «Свята об’єднують»

Сьогодні в рамках акції «Свята об’єднують» у кінотеатрі WoodMall Cinema відбувся захід для дітей вимушених переселенців та дітей, які потрапили в складні життєві обставини.

29.12.2022 — 15:10
AgriAcademy – унікальна добірка безоплатних онлайн-курсів з аграрної тематики провідних університетів України та світу

З 15 грудня в Україні розпочинає роботу цифровий освітній простір для українського агробізнесу – платформа AgriAcademy Це – унікальний проєкт лідерів української онлайн-освіти і фахівців аграрної галузі України та світу. Його реалізовують команда найбільшої української онлайн-платформи навчання Prometheus і Український клуб аграрного бізнесу за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

29.12.2022 — 15:03
Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

27 та 29 грудня під керівництвом головного архітектора області Ірини Дунаєвської відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради відділу містобудування та архітектури ОВА.