Новини

25.01.2023 — 17:48
Делегація Хмельницької ОВА відвідала передові позиції наших захисників

Вже минуло 11 тяжких місяців, як наші захисники продовжують вести запеклу боротьбу проти російського окупанта. Багато хто з них не бачив своїх рідних та не мав часу на відпочинок впродовж цього часу.
Аби вкотре підтримати бійців та висловити їм слова щирої подяки, за дорученням начальника ОВА Сергія Гамалія, делегація з Хмельниччини у складі першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна та начальника Хмельницької РВА Анатолія Катеренчука вирушили на передові позиції наших захисників. Долучилися до підтримки військових представник БФ «Захисти Хмельниччину» Костянтин Дєтковський та амбасадор благодійного фонду Олександр Педан.

25.01.2023 — 13:53
Громади Хмельниччини отримали ще 9 нових шкільних автобусів

Сьогодні закладам загальної середньої освіти області передали ще 9 шкільних автобусів. Це друга партія автобусів, які передаються на громади, першу партію в такій кількості вони отримали напередодні нового року.
Ключі від новеньких машин вручили представникам громад начальник ОВА Сергій Гамалій разом із своїм заступником Володимиром Юр’євим, а також народні депутати України Сергій Мандзій та Юрій Заславський.