Новини

07.02.2023 — 14:55
В обласному центрі відкрилася фотовиставка “Історії з окупованого Криму”

Сьогодні, напередодні річниці незаконної анексії росією Кримського півострова, у приміщенні ТРЦ WoodMall відкрилася фотовиставка “Історії з окупованого Криму”. На ній представлені 22 фотороботи українських репортерів Аліни Смутко, Тараса Ібрагімова та Альони Савчук, які після незаконної анексії працювали в Криму та висвітлювали тему порушення прав людини, фільмували життя родин політв’язнів та проукраїнських активістів.

07.02.2023 — 13:29
Володимир Юр’єв провів робочу нараду з питань суспільної підтримки ветеранів – учасників бойових дій

6 лютого в ОВА відбулося обговорення надзвичайно важливого питання – всебічної суспільної підтримки ветеранів-учасників бойових дій та членів їх сімей, задля налагодження взаємодії та форми роботи Департаментів, управлінь, закладів та установ, які працюють із цими людьми. Засідання відбулося під керівництвом заступника начальника ОВА Володимира Юр’єва.

07.02.2023 — 09:55
Легкоатлети Старокостянтинівської спортивної школи – призери юнацького чемпіонату України

3-5 лютого в Києві тривав чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження. 505 юних спортсменів з усіх регіонів країни приїхали поборотися за особисті рекорди та командну першість. Хмельниччину представили 16 атлетів з обласного центру, Старокостянтинова та Нетішина.