Новини

09.02.2023 — 13:06
Перемога і особисті рекорди подолян на Кубку України

7 лютого в манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності за участю 263 спортсменів, в тому числі трьох представників Хмельниччини, проведено Кубок України з легкої атлетики в приміщенні.

09.02.2023 — 09:28
Сергій Гамалій розповів про загальну обстановку в області в ефірі телеканалу “Перший Західний”

Сьогодні в ефірі на телеканалі “Перший Західний” начальник ОВА Сергій Гамалій разом з колегами начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким, начальником Рівненської ОВА Віталієм Ковалем та начальником Волинської ОВА Юрієм Погуляйком обговорили загальну обстановку в областях, ситуацію з енергопостачанням, нові проекти, які реалізовуються в областях, а також про перші підсумки роботи зі створення нових військових підрозділів в рамках кампанії “Гвардія наступу”.

09.02.2023 — 09:00
Бойові літаки – для України, крила – для свободи – виступ Президента Володимира Зеленського перед обома палатами парламенту Великої Британії

«Лондон був із Києвом з першого дня! Із перших секунд і хвилин повномасштабної війни.
Британіє, ти почала допомагати, коли світ іще не встиг зрозуміти, як реагувати. Борисе, ти обʼєднував інших, коли це здавалось абсолютно неможливим. Дякую тобі. Ви всі тоді показали вашу сміливість і характер. Сильний британський характер. Ви не скомпрометували Україну. А отже, ви не скомпрометували свої ідеали. А отже, ви не скомпрометували дух цих великих островів. Дуже дякую вам!