Новини

24.02.2023 — 15:26
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 24.02.2023 року

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 273,9 млн грн, що становить 16,8% до показників, затверджених обласною радою на  2023 рік. Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету  по загальному та спеціальному фондах в сумі 163,4 млн грн або 99,0% до планових призначень на січень-лютий, в тому числі: […]

24.02.2023 — 15:17
На Хмельниччині відбувся другий волонтерський сніданок, ініційований ОВА

Сьогодні обласна військова адміністрація продовжила гарну ініціативу і організувала ІІ волонтерський сніданок, який об’єднав благодійників, бізнесменів, колишніх військових, активістів та небайдужих людей. Зустріч була присвячена річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну, а саме подяці благодійникам, які за покликом серця продовжують підтримувати та допомагати тим, хто цього потребує.

24.02.2023 — 14:57
Китайгородському будинку-інтернату передали автомобіль

Нещодавно до ОВА звернулися представники Китайгородського будинку-інтернату з проханням розглянути можливість надати їм у якості гуманітарної допомоги мікроавтобус. Так, спільними зусиллями благодійників та обласної влади вдалося задовільнити потребу закладу. Сьогодні, за дорученням начальника ОВА Сергія Гамалія, заступник Володимир Юр’єв долучився до передачі авто для Китайгородського будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

24.02.2023 — 13:14
На Хмельниччині відбулося спецпогашення поштової марки «ПТН ПНХ!»

24 лютого 2022 року, коли росія підступно атакувала нашу країну із наміром за лічені дні захопити столицю та підкорити українців, наш народ, трансформувавши всю лють проти ворога, став на захист своєї держави та нації. Так, до цього трагічного для країни дня, Укрпошта презентувала поштову марку з символічною назвою «ПТН ПНХ!», яка недвозначно натякає на курс напрямку ворогів. Її спецпогашення відбулося сьогодні на Хмельниччині за участю начальника ОВА Сергія Гамалія, керівника Хмельницької дирекції АТ “Укрпошти” Миколи Громова та представників волонтерських організацій, які своїми зусиллями впродовж усієї війни допомагають нашим захисникам та українцям, постраждалим від рашистських дій.

24.02.2023 — 11:49
На Хмельниччині приступила до роботи нова місцева пожежна команда

Європейський досвід українським селам. Новостворена місцева пожежна команда розпочала свою роботу у Михайлюцькій громаді Шепетівського району. До зони відповідальності цієї МПК увійшли вісімнадцять населених пунктів.

24.02.2023 — 08:30
Звернення Президента України Володимира Зеленського «Лютий. Рік незламності»

«Ми сильні. Ми готові до всього. Ми всіх переможемо. Бо ми – це Україна!» Ці слова я сказав рік тому, у першому зверненні від початку повномасштабної війни.