Новини

28.02.2023 — 16:30
На колегії ОВА обговорили Програму економічного та соціального розвитку Хмельницької області на 2023 рік

Сьогодні начальник ОВА Сергій Гамалій у форматі відеоконференції провів засідання колегії обласної військової адміністрації. З першого питання про Програму економічного та соціального розвитку Хмельницької області на 2023 рік доповіла директор Департаменту економічного розвитку ОВА Олена Бохонська.

28.02.2023 — 12:57
Олена Зеленська презентувала «Українську книжкову поличку» та україномовні аудіогіди в Албанії та Ірландії

У межах реалізації культурних проектів першої леді України Олени Зеленської було презентовано «Українську книжкову поличку» та запущено україномовні аудіоекскурсії в Албанії та Ірландії.

28.02.2023 — 12:37
Сергій Гамалій вручив державні нагороди

Сьогодні перед початком засідання колегії обласної військової адміністрації начальник ОВА Сергій Гамалій вручив державні нагороди нашим землякам.

28.02.2023 — 10:56
В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.

28.02.2023 — 10:46
В ОВА відбулося засідання Комісії з професійної етики та протидії насильству в закладах освіти

27 лютого в адміністрації відбулося засідання Комісії з професійної етики та протидії насильству в закладах освіти у Хмельницькій області. Провів його заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв. До обговорення долучилися керівники профільних структурних підрозділів ОВА, представники закладів освіти, громадськості та підрозділів правоохоронних органів.