Новини

07.03.2023 — 16:40
В ОВА обговорили питання добудови проблемних об’єктів житлового будівництва

Сьогодні під головуванням заступника начальника ОВА Сергія Ткачука відбулось засідання обласної робочої групи зі сприяння належній організації роботи щодо завершення добудови проблемних об’єктів житлового будівництва. Крім членів робочої групи до обговорення долучилися заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук та громадяни-пайовики будівництва. 

07.03.2023 — 15:18
На Хмельниччині дітям-сиротам вручили ноутбуки

Сьогодні в ТРЦ «Woodmall» відбулася зустріч з дітьми – сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування, які прибули в нашу область з прифронтових територій Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Херсонської, Харківської областей.
В рамках зустрічі було передано для навчання та дозвілля 17 ноутбуків для 14 сімей ВПО, в яких виховується 23 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

07.03.2023 — 10:28
ІХ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку. Відтепер у новому форматі!

29-30 березня 2023 року відбудеться IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у відновлення України, створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності.