Новини

08.03.2023 — 13:13
Хмельниччина отримала 20 нових апаратів штучної вентиляції легень

Підтримка медичної галузі на Хмельниччині в цей складний час, є надзвичайно важливою, адже наш регіон прийняв та продовжує приймати чимало переселенців, серед яких і ті, що потребують кваліфікованої медичної допомоги. Через ці виклики, які пов’язані не лише з демографічною ситуацією, а й з наслідками коронавірусної епідемії, постала потреба в апаратах штучної вентиляції легень у закладах охорони здоров’я області. Відтак, аби наші медики могли рятувати більше життів, днями Хмельниччина отримала 20 нових апаратів ШВЛ, які були придбані за ініціативи народного депутата України Миколи Стефанчука у співпраці з італійськими благодійними організаціями та українською діаспорою в Італії.

08.03.2023 — 12:33
Сергій Ткачук провів особистий прийом громадян

Сьогодні, за дорученням начальника ОВА Сергія Гамалія, заступник Сергій Ткачук провів особистий прийом громадян. Загалом посадовцем розглянуто 4 звернення від жителів області, серед яких два – колективних.

08.03.2023 — 11:33
Найвищі нагороди Кубка світу з боротьби самбо у спортсменів міста-супутника Хмельницької АЕС

На етапі Кубка світу серед молоді та дорослих, який пройшов у Ларнаці (Кіпр), самбісти з міста атомників здобули два «золота». Серед представників 14 країн світу двоє нетішинських спортсменів змагалися у складі української збірної, яка здобула командну перемогу.

08.03.2023 — 11:24
«Рука допомоги»: як отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу

В рамках програми «Рука допомоги» безробітні громадяни з малозабезпечених сімей зможуть отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься на безвідсотковій поворотній основі для ведення підприємницької діяльності.