Новини

16.03.2023 — 17:11
Хмельниччина вітає працівників житлово-комунального господарства із професійним святом

Сьогодні начальник ОВА Сергій Гамалій привітав з професійним святом працівників житлово-комунального господарства та відзначив кращих фахівців галузі.

16.03.2023 — 14:38
Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України.

Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України. Термін навчання в коледжі складає три роки. Спеціальності, за якими здійснюється підготовка: 122 – Комп’ютерні науки 172 […]

16.03.2023 — 14:23
Уряд запустив єдиний онлайн-майданчик для допомоги українцям, постраждалим внаслідок війни

15 березня Офіс Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Апарат Урядової уповноваженої з питань гендерної політики презентували новий онлайн-майданчик — платформу допомоги врятованим.

16.03.2023 — 12:20
До 31 березня аптеки та медичні заклади Хмельниччини мають підготуватися до відпуску рецептурних ліків за е-рецептом

Уже цієї весни відпуск всіх рецептурних засобів в Україні почне здійснюватися за електронним рецептом. Таким способом відповідно до євроінтеграційних процесів забезпечується контроль за відпуском рецептурних ліків в аптеках, а також оптимізується процес призначення ліків, який стає більш прозорим та ефективним. На сьогодні понад 700 медичних та понад 800 аптечних закладів Хмельниччини вже працюють в електронній системі охорони здоровʼя.

16.03.2023 — 09:33
Рятувальники Хмельниччини провели урок безпеки для дітей з особливими освітніми потребами

15 березня правил безпечного життя навчалися учні Хмельницької спеціальної загальноосвітньої школи №33, яка дає освіту дітям з особливими освітніми потребами. Урок з мінної безпеки провели викладачі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області.