Новини

29.03.2023 — 19:39
Сергій Тюрін зустрівся з представниками добровольчого формування “Афган”

Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін зустрівся з учасниками добровольчого формування «Афган» – людьми, які мають чималий бойовий досвід та у свій час воювали у складі різного роду військ на території інших держав.

29.03.2023 — 17:05
В ОВА обговорили питання допомоги дітям з числа ВПО

Сьогодні в ОВА відбулася робоча зустріч заступника начальника ОВА Володимира Юр’єва та заступника директора Департаменту з питань захисту прав дітей та забезпечення стандартів рівності – начальника відділу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей Національної соціальної сервісної служби України Володимира Вовка із представниками громадських організацій, які надають допомогу дітям з числа внутрішньо переміщених осіб.

29.03.2023 — 14:59
В ОВА обговорили питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я області

Реформа передбачає створення кількох рівнів лікарень: надкластерні, кластерні та загальні. Тож, аби обговорити питання об’єднання медичних закладів заступник начальника ОВА Сергій Ткачук провів чергову робочу нараду щодо питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я у Хмельницькому районі. До обговорення запросили голів громад та представників медичних закладів району.

29.03.2023 — 11:50
Скороходи Хмельниччини успішно виступили на національних змаганнях

Нещодавно у місті Луцьку відбувся зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Участь у цих змаганнях, де визначався склад збірної на найближчі міжнародні змагання поточного року, взяли понад 100 найсильніших скороходів з 11 областей країни.     

29.03.2023 — 10:56
З 1 квітня на Хмельниччині розпочинається нерестова заборона

З 1 квітня 2023 року в Хмельницькій області розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Нерест риби – це особливий та вкрай важливий період в житті водних мешканців. Це період розмноження риби. Щоб зберегти рибні запаси, щороку вводиться нерестова заборона, під час якої, риба має можливість відновити свою популяцію та зміцнити її перед наступним рибальським сезоном.