Новини

05.04.2023 — 16:41
В ОВА відбулася зустріч із представниками Міжнародної Організації з Міграції

Сьогодні в ОВА відбулася офіційна зустріч із представниками Міжнародної Організації з Міграції щодо реалізації низки гуманітарних проектів, націлених на забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб в області. Участь у зустрічі взяли перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін, заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв, регіональний менеджер Міжнародної Організації з Міграції південного регіону Афсар Хан, менеджер проекту «Шелтер» Бернін Саррай, керівник Вінницького офісу Міжнародної Організації з Міграції Тетяна Неприцька, представники МОМ в Україні, Агенції регіонального розвитку та профільних структур ОВА.

05.04.2023 — 15:43
Людина зникла безвісти за особливих обставин: куди звертатися жителям Хмельниччини

У Хмельницькій області працює регіональний координатор Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Люди, чиї близькі зникли безвісти, можуть звернутися за порадою та підтримкою до представництва Офісу Уповноваженого особисто за адресою: м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, каб. №108 або ж за телефоном: +38 (067) 380-50-65.

05.04.2023 — 15:27
Відбулося засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Хмельницької області

4 квітня відбулося засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Хмельницької області. Участь у засіданні взяли перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін та заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв, представники Департаменту стратегічного планування та регіональної політики Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та Агенції регіонального розвитку Хмельницької області.

05.04.2023 — 09:53
В ОВА відбулось засідання комісії з питань визначення підприємств, які є критично важливими для функціонування економіки області

В ОВА відбулося засідання комісії з питань визначення підприємств, установ та організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. Провів його заступник начальника ОВА Сергій Ткачук.

05.04.2023 — 09:42
На Хмельниччині триває робота над створенням безбар’єрного простору

4 квітня в режимі онлайн відбулася консультативна зустріч уповноваженої Президента України з питань безбар’єрності Тетяни Ломакіної та заступника начальника ОВА Сергія Ткачука щодо розробки флагманських проектів у межах виконання плану заходів із створення безбар’єрного простору на 2023-2024 роки.