Новини

11.04.2023 — 19:02
Дитячий фонд ООН Unicef Україна прозвітував про роботу на Хмельниччині

Сьогодні за участі заступника начальника ОВА Володимира Юр’єва, голови офісу Unicef у Кропивницькому Тетяни Федоренко та представників профільних підрозділів адміністрації відбулася нарада щодо діяльності офісу Дитячого фонду ООН Unicef Україна у Хмельницькій області. Робоча зустріч пройшла у форматі звіту про проведену роботу фонду на теренах області впродовж 2022-2023 років.

11.04.2023 — 16:34
Сергій Тюрін вручив родині загиблого Героя з Хмельниччини орден «За мужність» ІІІ ступеня

Відповідно до Указу Президента України орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено нашого земляка, старшого сержанта поліції Ігоря Махлая. Державну нагороду сьогодні вручив рідним загиблого Героя перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

11.04.2023 — 14:43
На Хмельниччині відкрили першу інклюзивну кав’ярню

У місті Шепетівка запрацювала інклюзивна кав’ярня Sunny Coffee. Це перший подібний заклад на Хмельниччині, де працюватимуть люди з ментальними порушеннями. Долучилися до відкриття закладу заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна, представники місцевої влади, благодійники та місцеві жителі.

11.04.2023 — 09:08
Уряд розширив проєкт єРобота та запускає нові грантові програми для ветеранів на започаткування або розвиток власного бізнесу

Обов’язковою умовою надання грантів є створення нових робочих місць!!!

11.04.2023 — 09:05
Олена Зеленська та меценат Говард Баффет відкрили будівництво першої в Україні фабрики-кухні в Бучі

Дружина Президента України Олена Зеленська та меценат Говард Баффет відкрили будівництво першої в Україні фабрики-кухні в Бучі. Проект другого такого підприємства погоджено для міста Лозової Харківської області.