Новини

18.04.2023 — 18:20
На Хмельниччині військовослужбовці Національної гвардії України висадили кущі калини

Сьогодні на Хмельниччині перший заступник начальника ОВА Cергій Тюрін разом із заступниками та військовослужбовцями Національної гвардії України, висадили молоді саджанці кущів калини. Подія відбулася не лише в рамках нещодавнього Дня навколишнього середовища, а й задля підтримки воїнів новоствореної бригади Гвардії Наступу «Червона калина».

18.04.2023 — 17:23
На Хмельниччині розпочинає роботу «Школа супергероїв»

«Школа супергероїв» – це школа на базі медичного закладу, зі спеціально облаштованими приміщеннями, сучасними технологіями та методикою викладання, яка враховує режим лікування дітлахів.
Відтепер діти Хмельницької обласної дитячої лікарні, які через хворобу змушені перебувати тривалий час у стаціонарі, матимуть можливість навчатися у такому освітньому центрі.

18.04.2023 — 15:46
Володимир Юр’єв привітав Товариство Червоного Хреста України зі 105-ю річницею своєї діяльності

Сьогодні Хмельницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України відзначає 105 річницю своєї діяльності. Привітав волонтерів та благодійників із ювілеєм цієї шанованої у всьому світі організації заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

18.04.2023 — 13:40
В ОВА відбулася нарада щодо недопущення надзвичайних ситуацій пов’язаних із можливим паводком

Зараз в багатьох регіонах України спостерігається підвищення рівня води у річках, що супроводжується затопленням населених пунктів та порушенням транспортного сполучення. Відтак, аби не допустити виникнення надзвичайної ситуації у період весняного паводка в області, заступник начальника ОВА Володимир Білик провів відповідну робочу нараду.

18.04.2023 — 11:10
Хмельниччина перша серед 4 переможців відбору Швейцарсько-українського проєкту UCORD підписала Меморандум про взаєморозуміння

З метою налагодження тісної співпраці та консолідації зусиль, спрямованих на відновлення та розвиток Хмельницької області, сьогодні в ОВА відбулася церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Швейцарсько-українським проєктом «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD, Агенцією регіонального розвитку (АРР) Хмельницької області, Хмельницькою обласною військовою адміністрацією та Хмельницькою обласною радою.

18.04.2023 — 10:23
Чергові спортивні здобутки на Чемпіонаті Європи – 2023 з важкої атлетики

З 15 по 23 квітня у столиці Вірменії (Єревані) триває чемпіонат Європи-2023 з важкої атлетики. Загалом на турнірі розіграють по 10 комплектів нагород у змаганнях чоловіків та жінок. Україну представляють 14 спортсменів, в тому числі двоє — у жіночих змаганнях з Хмельниччини: Ангеліна Ломачинська та Надія Шпилька.

18.04.2023 — 09:52
На Хмельницькій АЕС перевіряють стан ядерної безпеки

На Хмельницькій АЕС працює комісія експлуатуючої організації з перевірки поточного стану ядерної безпеки. До складу якої увійшли представники Дирекції Енергоатома, Рівненської та Запорізької атомних електростанцій.

18.04.2023 — 09:48
Оголошено додатковий відбір на проєкт “Професійний розвиток ветеранів для роботи на посадах державної служби та служби в ОМС”

Відкрито реєстрацію для участі у додатковому відборі на безкоштовну сертифікатну програму навчання ветеранів та ветеранок, які планують реалізувати себе на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.