Новини

27.04.2023 — 22:24
Продовжимо працювати для повернення всіх депортованих українських дітей і для покарання Росії – звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці!

Сьогодні є важливий політичний результат у Страсбурзі – на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи. Ухвалено резолюцію, якою визнається, що депортація Росією українських дітей містить ознаки геноциду. І це перше визнання такого факту на рівні такої високої міжнародної організації, що об’єднує держави нашого континенту.

27.04.2023 — 21:10
В ОВА презентували проект Програми розвитку української мови у Хмельницькій області на 2023-2025 роки

Сьогодні в обласній військовій адміністрації презентували проект Програми розвитку та функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя у Хмельницькій області на 2023-2025 роки. Засідання відбулося під керівництвом першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна разом із заступниками Володимиром Юр’євим та Володимиром Біликом. З вітальним словом в онлайн форматі виступив Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь. Також участь в роботі взяли керівник апарату ОВА Оксана Вжешневська, представники профільних підрозділів адміністрації, робочої групи при ОВА з підготовки програми.

27.04.2023 — 19:51
В ОВА відбулася нарада з начальниками РВА та головами територіальних громад області

Сьогодні під головуванням першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна відбулася онлайн нарада з начальниками РВА та головами територіальних громад області щодо обговорення актуальних питань сьогодення. До розмови долучилися заступники начальника ОВА, керівник апарату ОВА та начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області Галкіна Наталія.

27.04.2023 — 16:10
Керівники структурних підрозділів апарату ОВА підвищують свій професійний рівень

Від початку повномасштабного вторгнення кожен перебуває у стані більшого чи меншого стресу. Тому, поряд з виконанням службових обов’язків, маємо дбати і про психо-емоційний стан наших працівників. Саме тому, сьогодні до ОВА запросили доцента кафедри психології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, кандидата психологічних наук, психолога, психоаналітика Чорну Наталію Василівну провести тренінг на тему: “Емоційна саморегуляція: пошук ресурсу” для керівного складу апарату обласної військової адміністрації.

27.04.2023 — 14:52
ДФТГ «Афган» відзначає першу річницю

Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін привітав Добровольче формування Хмельницької міської територіальної громади №5 «Афган» із річницею з дня створення.

27.04.2023 — 13:35
Як живе культура під час війни: ХОХМ презентував свою діяльність перед іноземними дипломатами

25 квітня у Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків в Києві відбулась зустріч представників іноземних посольств, Міністерства культури та інформаційної політики України та найактивніших діячів української культури. Серед українських культурно-мистецьких інституцій було запрошено до участі і Хмельницький обласний художній музей в особі заступниці директорки музею Олени Михайловської.

27.04.2023 — 10:24
 На Хмельниччині колективні центри проживання ВПО отримали генератори

26 квітня гуманітарний штаб Хмельницької ОВА спільно з Агенцією регіонального розвитку Хмельницької області отримали 25 генераторів потужністю 2 кВт та 5 генераторів потужністю 9 кВт загальною вартістю 728 тис. грн. для забезпечення потреб колективних центрів проживання в громадах Хмельницької області.

27.04.2023 — 10:20
Здобутки наших велосипедистів на чемпіонаті України на шосе

З 21 по 23 квітня у м. Жовква (Львівська область) проходив чемпіонат України на шосе за трековою програмою (юніори, юніорки, юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата). Велосипедисти Хмельницької області чудово проявили себе та у підсумку змогли зійти на п’єдестал пошани.

27.04.2023 — 10:17
В ОВА презентували концепцію роботи щодо підтримки ветеранів на території Хмельниччини

26 квітня в обласній військовій адміністрації відбулася презентація концепції роботи з ветеранами на території Хмельниччини. Захід відбувся під керівництвом першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна разом із заступниками Володимиром Юр’євим та Оксаною Андрейчик. В онлайн форматі участь взяли представники територіальних громад області.