Новини

04.05.2023 — 20:09
Ми робимо усе можливе для захисту постраждалих осіб від насильства – Володимир Білик

Сьогодні на Хмельниччині, у форматі круглого столу, відбулася презентація Регіонального проекту “Вистоїмо разом. Вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом / СНПК”. Участь в заході, спрямованому на вирішення проблем сексуального насильства та гендерної рівності, взяв заступник начальника ОВА Володимир Білик та представники ключових стейкхолдерів проекту регіонального рівня.

04.05.2023 — 16:21
Запрошуємо взяти участь у семінарі – “Розвиток потенціалу регіональних та місцевих органів влади в сфері кризового реагування, відновлення та надання публічних послуг”

У межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що впроваджується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Швеції, що представлений Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA), 15-18 травня 2023 року у м. Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) заплановано проведення семінару-тренінгу “Розвиток потенціалу регіональних та місцевих органів влади в сфері кризового реагування, відновлення та надання публічних послуг” […]

04.05.2023 — 12:48
Стартувала інформаційна кампанія #ШахрайГудбай: нагадуємо про важливі правила платіжної безпеки

Національний банк України із 03 травня 2023 року розпочав Всеукраїнську інформаційну кампанію з платіжної безпеки #ШахрайГудбай. Вона стане продовженням першої подібної кампанії, що успішно пройшла у 2020 році.  Її мета – поліпшити обізнаність громадян та нагадати їм про основні правила безпеки під час безготівкових розрахунків, особливо в мережі Інтернет.

04.05.2023 — 12:31
В обласному центрі відбувся масштабний благодійний захід на підтримку ЗСУ

У Хмельницькій обласній філармонії відбувся благодійний захід на підтримку Збройних Сил України «З Україною в серці», який для жителів та гостей обласного центру організувала Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія. Долучився до заходу заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

04.05.2023 — 09:40
Успішний виступ збірної команди Хмельницької області на чемпіонаті України з бойового самбо

Збірна команда Хмельницької області посіла третє командне місце серед чоловіків, перше командне місце серед жінок, юніорок та юначок та друге  командне місце серед старших юнаків, загалом наші спортсмени здобули  4 перших, 9 других та 8 третіх місць.

04.05.2023 — 09:27
Давно мрієте стати патрульним?

Тож час на здійснення мрій саме зараз. Запрошуємо долучитися до лав батальйону патрульної поліції в м. Кам’янець-Подільський УПП в Хмельницькій області Департаменту патрульної поліції.

04.05.2023 — 08:30
Спільна заява саміту Україна – Північна Європа в м. Гельсінкі

На зустрічі в Гельсінкі 3 травня 2023 року президенти України й Фінляндії та прем’єр-міністри Данії, Ісландії, Норвегії та Швеції зробили таку заяву.