Новини

05.05.2023 — 19:29
Сергій Тюрін перевірив роботу центру соціальних послуг у Волочиській ТГ

Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін, в рамках робочої поїздки до Хмельницького району, відвідав КУ «Центр надання соціальних послуг» Волочиської міської ради.

05.05.2023 — 14:40
Обласна влада докладає усіх зусиль, аби створити комфортне середовище для переселенців, які залишилися на Хмельниччині, – Сергій Тюрін

На цьому наголосив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін під час відвідин КУ «Центр надання соціальних послуг» Волочиської міської ради, де наразі проживають внутрішньо переміщені особи.

05.05.2023 — 11:46
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 05.05.2023 року

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 644,8 млн грн, що становить 39,1% до показників, затверджених на 2023 рік (з урахуванням змін). Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету  по загальному та спеціальному фондах в сумі 407,8 млн грн або 92,5% до планових призначень на січень-травень, в тому […]

05.05.2023 — 11:34
Триває робота над впровадженням електронного сервісу «єВідновлення»

4 травня під головуванням Віце-прем’єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова відбулася онлайн-нарада з представниками обласних військових адміністрацій та територіальних громад щодо впровадження електронного сервісу «єВідновлення», за яким люди зможуть отримувати кошти на ремонт пошкодженого в наслідок військових дій житла.

05.05.2023 — 09:09
Володимир Зеленський: Наше завдання сьогодні – забезпечити армію зброєю, другий аспект – це НАТО і євроінтеграція

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що основна мета його закордонних візитів, зокрема до Нідерландів та Фінляндії, – забезпечити якнайшвидше надання необхідної зброї українській армії для відбиття російської агресії та звільнення всіх українських земель. Про це він заявив під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами переговорів із Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте та Прем’єр-міністром Бельгії Александром Де Кроо у Гаазі.