Новини

06.05.2023 — 21:42
В обласному центрі відбулася регіональна конференція «Безбар’єрна Україна»

Чому безбар’єрність – важливе питання. Чому воно стосується всіх людей та всіх сфер життя. Які рішення для впровадження безбар’єрності приймають місцеві органи влади, щоб зробити нашу реальність у містах безбарʼєрною? На ці та інші питання шукали відповіді учасники регіональної конференції «Безбар’єрна Україна», яка сьогодні відбулася в обласному центрі.

06.05.2023 — 20:08
Ми маємо повернути й повернемо всіх наших людей із російської неволі – звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці!
Сьогодні важливий день для наших воїнів, сьогодні – день української піхоти.

06.05.2023 — 14:22
Сергій Ткачук взяв участь у мотиваційній сесії «Всеукраїнська програма ментального здоров’я: Координація впровадження послуги»

«ТИ ЯК?» – саме з чесної відповіді на це запитання розпочалася дводенна мотиваційна сесія для представників обласних військових адміністрацій «Всеукраїнська програма ментального здоров’я: Координація впровадження послуги», яка відбулася 3-4 травня у місті Києві. До участі у заході долучився заступник начальника ОВА Сергій Ткачук.

06.05.2023 — 13:18
Сергій Тюрін ознайомився з роботою Городоцької міської багатопрофільної лікарні

5 травня, у ході робочої поїздки до Хмельницького району, перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін відвідав Городоцьку міську багатопрофільну лікарню.

06.05.2023 — 11:39
Великолевадський ліцей навчає понад 130 дітей із навколишніх сіл

Аби ознайомитися із навчально-виховним процесом, оглянути матеріально-технічне забезпечення та поспілкуватися із колективом Опорного закладу Великолевадського ліцею, перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін завітав на Городоччину.