Новини

09.05.2023 — 19:11
На Хмельниччині з робочим візитом перебуває Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь

З метою обговорення завдань і заходів Програми розвитку та функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя у Хмельницькій області на 2023 – 2025 роки сьогодні в ОВА відбулася зустріч Уповноваженого із захисту державної мови Тараса Креміня з керівництвом області та освітянською спільнотою.

09.05.2023 — 17:55
Настав час для позитивного рішення щодо переговорів про членство України у Євросоюзі – Глава держави за підсумками зустрічі з Президентом Єврокомісії в Києві

Президент України Володимир Зеленський провів у Києві переговори з Президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн, яка прибула в нашу країну з візитом.
Під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами переговорів Глава держави наголосив, що сьогодні в країнах Європейського Союзу відзначають День Європи, який іде після Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

09.05.2023 — 16:13
“Все добре, мам”. У Хмельницькому до Дня матері покажуть фільм про матерів загиблих захисників Маріуполя

До Дня матері платформа пам’яті Меморіал запрошує на перегляд документального фільму “Все добре, мам” про трьох жінок, чиї діти загинули, обороняючи Маріуполь.

09.05.2023 — 14:29
“Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу”: на Хмельниччині відбулася церемонія спецпогашення нової марки від Укрпошти

Сьогодні, у День Європи, Хмельниччина доєдналася до Всеукраїнської церемонії спецпогашення нової поштової марки від Укрпошти під назвою “Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу”. Ця марка продовжує героїчну серію, розпочату в 2022 році. Участь в процедурі погашення взяв перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін разом із заступником голови обласної ради, керівництвом Головного управління Національної поліції України в області, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького, формуванням Національної Гвардії України та директором Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта» Миколою Громовим.

09.05.2023 — 09:15
Ринок праці Хмельниччини

У січні-квітні 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 11,4 тисяч громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 1484 роботодавці. В базі даних Хмельницької ОСЗ  налічувалось 5,3 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці у вакансіях – 9313 грн.