Новини

16.05.2023 — 19:29
Сьогодні кожен має мати доступність до усіх життєвих благ без обмежень, – Сергій Тюрін

На цьому наголосив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін під час сьогоднішнього засідання круглого столу «Створимо світ рівних можливостей». До спілкування також долучилися представники громадськості Хмельницької області та структурних підрозділів ОВА.

16.05.2023 — 14:41
На Хмельниччині розглянули можливість відновлення залізничних перевезень

Комісія ТЕБ та НС рекомендувала відокремленому підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця» розглянути питання щодо відновлення руху залізничних перевезень на залізничній ділянці між станціями Гречани – Чорний Острів з 16 травня. Відповідне рішення підписав перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін. Рішення прийнято з врахуванням безпекової ситуації в області.

16.05.2023 — 14:08
Чергові здобутки наших спортсменів

З 11 по 14 травня у м. Вінниця пройшов чемпіонат України з марафону пам’яті воїна – спортсмена Ігоря Присяжнюка з веслування на байдарках і каное. Змагання були відбірковими у збірну команду України для участі у чемпіонатах Європи та світу з марафону.

16.05.2023 — 13:04
В ОВА відбулось засідання круглого столу «Можливості профтехосвіти Хмельниччини: крок в успішне життя»

15 травня в ОВА відбулось засідання круглого столу «Можливості профтехосвіти Хмельниччини: крок в успішне життя», приуроченого до початку обласного тижня професійної освіти. Взяв участь у заході заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

16.05.2023 — 11:52
«Золото» етапу Кубка світу в української команди фехтувальниць

Нетішинка Аліна Комащук – переможниця етапу Кубка світу у складі збірної України з фехтування на шаблях серед жінок, який відбувся 14 травня цього року у Батумі (Грузія). На найвищу сходинку п’єдесталу на Кубку світу зійшли Ольга Харлан, Аліна Комащук, Юлія Бакастова та Олена Кравацька.

16.05.2023 — 09:20
На Хмельницькій АЕС створено робочу групу для впровадження державної політики безбар’єрності

Забезпечення безперешкодного доступу всіх груп населення до різних сфер життя – завдання Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору.

16.05.2023 — 09:02
Досягнуто домовленостей про потужні оборонні пакети – Президент України про результати візитів до Італії, Німеччини, Франції та Великої Британії

Під час нещодавніх візитів Президента Володимира Зеленського до Італії, Німеччини, Франції та Великої Британії було досягнуто важливих домовленостей щодо оборонної підтримки нашої країни. Про це Глава держави повідомив представникам ЗМІ за результатами переговорів із Прем’єр-міністром Сполученого Королівства Ріші Сунаком.