Новини

18.05.2023 — 22:36
Наші пріоритети на найближчий час – додаткові системи ППО, ракети, навчання й літаки, далекобійна зброя – звернення Президента України

Бажаю здоровʼя, шановні українці!
Щойно провів засідання військового кабінету. Це наш особливий формат роботи у вузькому колі з тими, хто відповідає за оборону держави.

18.05.2023 — 16:42
18 травня – Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишиванки, міжнародне свято, яке традиційно відзначають 18 травня. Сьогодні цей день став особливим для матерів новонароджених немовлят. Аби подарувати їм святковий настрій, привітати із Днем вишиванки та вручити матусям спеціальний подарунок – малесеньку дитячу вишиванку, до Хмельницького обласного перинатального центру завітала заступник начальника ОВА Оксана Андрейчик.

18.05.2023 — 14:46
Обласним військовим адміністраціям презентували проект по створенню Єдиного державного реєстру адрес та Реєстру будівель і споруд

Від Хмельниччини участь в онлайн нараді взяли профільний заступник начальника ОВА Сергій Ткачук та заступниця голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Оксана Андрейчик. Також до обговорення долучилися представники відділу містобудування та архітектури та Департаменту розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства ОВА.

18.05.2023 — 12:02
В ОВА відбулася онлайн нарада щодо створення проекту «Ветеран Хмельниччини»

17 травня за участі заступника начальника ОВА Оксани Андрейчик відбулась онлайн нарада з головами територіальних громад, керівниками ЦНАПів області та представниками Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації ОВА щодо надання належного і якісного сервісу ветеранам, членам їхніх сімей та родинам полеглих.

18.05.2023 — 11:42
Center for International Private Enterprise (CIPE) https://www.cipe.org/  (Центр міжнародного приватного підприємництва) наразі проводить оцінку потреб малого та середнього бізнесу України для напрацювання програми донорської допомоги на найближчі роки. 

Center for International Private Enterprise (CIPE) https://www.cipe.org/  (Центр міжнародного приватного підприємництва) наразі проводить оцінку потреб малого та середнього бізнесу України для напрацювання програми донорської допомоги на найближчі роки. В рамках оцінки потреб проводяться опитування власників малих та середніх підприємств (МСП) та відеозустрічі з експертами, власниками МСП та представниками публічного сектору, в тому числі органів місцевої влади, […]

18.05.2023 — 10:17
18 травня в Україні встановлено Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Депортація кримських татар, розпочата 18 травня 1944 року, – один із найяскравіших прикладів злочинів радянського режиму, вчинених під час Другої світової війни.