Новини

19.05.2023 — 18:41
У Саудівській Аравії Президент провів зустрічі з главами делегацій ОАЕ, Оману та Кувейту

У межах візиту до Королівства Саудівська Аравія для участі в саміті Ліги арабських держав Президент України Володимир Зеленський провів зустрічі з главами делегацій Об’єднаних Арабських Еміратів, Султанату Оман і Держави Кувейт.

19.05.2023 — 15:09
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 19.05.2023 року

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 723,5 млн грн, що становить 43,9% до показників, затверджених на 2023 рік (з урахуванням змін). Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету  по загальному та спеціальному фондах в сумі 463,7 млн грн, в тому числі: – дотацій – 69,6 млн грн, […]

19.05.2023 — 14:48
Стан весняно-польових робіт на Хмельниччині

Агроформування всіх форм власності Хмельниччини продовжують сівбу ярих культур урожаю 2023 року. Так, станом на 18.05.2023 на площі 71,6 тис га завершено сівбу ранніх ярих зернових культур. Завершено сівбу цукрового буряка та соняшника.

19.05.2023 — 14:24
За інформацією Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України (Мінстратегпром) повідомляємо, що Корейське агентство міжнародного співробітництва (КОІСА) здійснює формування бази інвестиційних проектів з метою залучення міжнародної технічної допомоги.

За інформацією Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України (Мінстратегпром) повідомляємо, що Корейське агентство міжнародного співробітництва (КОІСА) здійснює формування бази інвестиційних проектів з метою залучення міжнародної технічної допомоги. Наразі Мінстратегпромом відібрано проектні пропозиції від обласних державних адміністрацій, які відповідали вимогам КОІСА, та надіслано на розгляд Секретаріату Кабінету Міністрів України для подальшого подання корейській стороні. У […]

19.05.2023 — 11:43
«Безбарʼєрність та інклюзивність для всіх» – професійний тренінг для представників ОВА України

З 18 по 19 травня в Кракові (Республіка Польща) тривав професійний тренінг для представників обласних державних (військових) адміністрацій на тему «Безбарʼєрність та інклюзивність для всіх». Участь у заході від Хмельниччини взяв заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

19.05.2023 — 11:37
Хмельниччина сприяє реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

18 травня, під час всеукраїнської селекторної наради з представниками обласних військових адміністрацій, відбулося обговорення щодо проміжних результатів та етапів реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Участь у нараді від Хмельниччини взяв заступник начальника ОВА Сергій Ткачук.

19.05.2023 — 10:58
Зафіксовано факт замору водних біоресурсів у р. Південний Буг

Днями представники Хмельницького рибоохоронного патруля спільно з інспекторами Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, спеціалістами Держпродспоживслужби та працівниками Управління з питань екології та контролю за благоустроєм Хмельницької міської ради провели обстеження ділянки Хмельницького водосховища, розташованого на р. Південний Буг у м. Хмельницький, а саме: правий берег від автомобільного мосту поблизу вул. Північна до вул. Кам’янецька.

19.05.2023 — 09:55
Успішний виступ на чемпіонаті Європи з Комбат Дзю-Дзюцу спортсменів Хмельниччини

В напруженій боротьбі збірна команда України зайняла перше командне місце, Казахстан друге, збірна Польщі третє. В складі збірної команди України успішно виступили спортсмени з Хмельниччини, які завоювали 11 медалей, чотири золоті, три срібні  та чотири бронзові нагороди.

19.05.2023 — 09:48
Комісія з надання бюджетної підтримки з обласного бюджету суб’єктам господарювання за Програмою розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки оголошує конкурс  

До участі в конкурсі допускаються такі суб’єкти господарювання: особисті селянські господарства, які утримують 3 і більше корів; фізичні особи-підприємці, фермерські господарства, які мають в обробітку до 30 га землі; сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи. З обласного бюджету кошти виділяються на такі напрямки: ➡ часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання, технологічного обладнання для виробництва та переробки […]

19.05.2023 — 09:23
На Хмельниччині активно створюються Класи безпеки

 18 травня у Новоушицькому коледжі відкрито перший в громаді Клас безпеки. Тут є зони, де навчатимуть рятувальній, правоохоронній, медичній та військовій справам. Це місце, де можна не лише послухати, але й спробувати на практиці усі ази представлених професій.