Новини

22.05.2023 — 16:41
Управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької ОДА запрошує представників громадських організацій та внутрішньо переміщених осіб взяти участь в обласному тренінгу «Фінансова грамотність»

Управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької ОДА запрошує представників громадських організацій та внутрішньо переміщених осіб взяти участь в обласному тренінгу «Фінансова грамотність».

22.05.2023 — 16:18
Як оформити банківську картку єВідновлення?

В Україні стартувала програма єВідновлення, яка дає громадянам можливість отримати кошти від держави на ремонт пошкодженого внаслідок війни житла.

22.05.2023 — 15:33
Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного оголошує набір учнів

Особовий склад навчального закладу в 2014 році передислокувався з Бойовим прапором із міста Севастополь. Ліцей продовжує функціонувати під час повномасштабного вторгнення з дотриманням усіх заходів безпеки. «Під час навчання ліцеїсти забезпечуються безоплатним проживанням, харчуванням, підручниками та військовою формою одягу. Випускники Військово-морського ліцею вступають до вищих військових навчальних закладів та інших закладів вищої освіти сектору оборони […]

22.05.2023 — 15:23
За сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Geseiischaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області організовується набір на короткострокові курси з подальшим стажуванням на підприємствах області за професіями:

За сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Geseiischaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області організовується набір на короткострокові курси з подальшим стажуванням на підприємствах області за професіями:  ➡ ОПЕРАТОР ЛІНІЇ У ВИРОБНИЦТВІ ХАРЧОВОЇ […]

22.05.2023 — 12:56
В області обрали новий склад молодіжної ради при Хмельницькій ОВА

19 травня відбулися вибори нового складу молодіжної ради при Хмельницькій обласній військовій адміністрації. Для участі в установчих зборах зареєструвалися 52 делегованих представники від інститутів громадянського суспільства із 58 кандидатів до складу молодіжної ради.

22.05.2023 — 11:22
Встановлення надійних паролів та кілька правил з кібербезпеки – заходи обачності, які вбережуть вас від зловмисників, які хочуть заволодіти вашими даними, включно з даними банківських карток і акаунтів у соцмережах. 

Рекомендації розроблено проєктом Dovidka.info від Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП спільно із Держспецзв’язку. 

22.05.2023 — 09:31
Головне за тиждень

Головне за тиждень