Новини

24.05.2023 — 22:26
Перший же український F-16 стане одним із найсильніших сигналів від світу, що Росія лише втрачатиме – звернення Президента України

Бажаю здоровʼя, шановні українці!
Провів сьогодні перше засідання Ставки після усіх важливих візитів, зустрічей і рішень – оборонних рішень, над якими ми працювали доволі довго й ось отримуємо їх у взаємодії з партнерами.

24.05.2023 — 14:00
В адміністрації проведено особистий прийом громадян

Сьогодні заступник начальника ОВА Оксана Андрейчик провела особистий прийом громадян. Загалом посадовицею розглянуто 6 звернень від жителів області. 

24.05.2023 — 09:26
Сергій Ткачук бере участь у VIII Міжнародній конференції «Відновлювані джерела енергії, інженерія, технології, інновації»

Протягом 22-24 травня в селі Арламів (Республіка Польща) триватиме VIII Міжнародна конференція «Відновлювані джерела енергії, інженерія, технології, інновації». Від Хмельниччини до участі у заході долучився заступник начальника ОВА Сергій Ткачук.

24.05.2023 — 09:20
Шлях до безпеки: на Хмельниччині відкрив для учнів свої двері черговий Клас безпеки (ВІДЕО)

23 травня у Полонському ліцеї №4 запрацював Клас безпеки. Це вдалося зробити завдяки тісній співпраці обласної влади, педколективу ДСНС із органами місцевого самоврядування. У новенькому інтерактивному класі діти зможуть не лише в теорії, але й на практиці навчитися уникати різних небезпек, користуючись наявними макетами та навчальною продукцією від UNICEF. Перший урок провели рятувальники, медики та правоохоронці.