Новини

30.06.2023 — 16:31
Сергій Тюрін привітав податківців Хмельниччини з професійним святом

Щорічно 2 липня в Україні відзначається День працівника державної податкової служби. Напередодні свята перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін завітав до Головного управління ДПС у Хмельницькій області, аби привітати податківців з професійним святом.

30.06.2023 — 16:00
Володимир Юр’єв завітав на випускну церемонію Хмельницького базового фахового медичного коледжу

Сьогодні в Хмельницькому обласному театрі ім. М. Старицького відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Хмельницького базового фахового медичного коледжу. Привітав випускників за дорученням першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

30.06.2023 — 15:28
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 30.06.2023 року

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 981,5 млн грн, що становить 59,4% до показників, затверджених на 2023 рік (з урахуванням змін). Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету  по загальному та спеціальному фондах в сумі 658,9 млн грн, в тому числі: – дотацій – 92,0 млн грн, […]

30.06.2023 — 14:49
Сергій Тюрін привітав випускників Хмельницького університету управління та права ім. Л. Юзькова

Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін завітав на церемонію вручення дипломів бакалаврів для випускників Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

30.06.2023 — 13:38
Визначено переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Хмельницької області

Сьогодні відбулось засідання обласного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області.

30.06.2023 — 13:19
На Хмельниччині погасили поштову марку, присвячену Головному управлінню розвідки

30 червня, у день звільнення острова Зміїний від російських окупантів, в обіг введено нову поштову марку «Головне управління розвідки Міністерства оборони України».
«Сьогоднішня марка – це символ незламності та боротьби, присвячена Головному управлінню розвідки. Це хлопці – герої спецпрезначенці, які стали суцільним жахіттям для наших ворогів. Тому щиро дякую кожному з вас за чітку та методичну роботу по знищенню ворога та бажаю сил, наснаги і якомога скорішої Перемоги», – сказав перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін, під час церемонії спецпогашення марки.

30.06.2023 — 13:07
Володимир Юр’єв вручив відзнаки ОВА переможцям та призерам учнівського спортивного фестивалю European Open School Combat Games

Сьогодні у ТЦ “Вудмол” відбулася церемонія нагородження переможців та призерів учнівського спортивного фестивалю European Open School Combat Games. Привітав юних спортсменів та вручив Почесні грамоти ОВА заступник начальника Володимир Юр’єв.

30.06.2023 — 11:27
Хмельниччина вшанувала Романа Шухевича

З нагоди 116-ї річниці від дня народження Романа Шухевича заступник начальника ОВА Володимир Білик, представники обласної та міської влади, мешканці міста поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на честь видатного українця.

29.06.2023 — 17:00
Сергій Тюрін вручив державні нагороди та відзнаки

Сьогодні перед початком засідання колегії обласної військової адміністрації перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін вручив державні нагороди та відзнаки нашим землякам.

29.06.2023 — 16:07
На Хмельниччині з робочим візитом перебуває Омбудсман України Дмитро Лубінець

Сьогодні на базі Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відбулася зустріч Уповноваженого ВРУ з прав людини Дмитра Лубінця з представниками обласної влади, керівниками силових структур, очільниками РВА, територіальних громад області та представниками структурних підрозділів ОВА.