Новини

02.06.2023 — 17:07
Україна хоче мати чіткі гарантії безпеки до членства в НАТО, яке буде головною гарантією – Президент

Президент Володимир Зеленський наголошує, що основним пріоритетом для гарантування безпеки нашої держави є повноправне членство в НАТО, але до його набуття Україна прагне отримати чіткі гарантії своєї безпеки, які були б закріплені на папері. Про це Глава держави сказав під час зустрічі з представниками ЗМІ після переговорів із Президентом Естонії Аларом Карісом у Києві.

02.06.2023 — 16:09
Державні послуги до Міжнародного дня захисту дітей — на Гіді

Міністерство цифрової трансформації України підготувало добірку послуг, які допоможуть забезпечити фізичний, психологічний та соціальний розвиток маленьких громадян нашої країни.

02.06.2023 — 15:42
В ОВА відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні в ОВА відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна. Участь у засіданні взяли члени обласної комісії з питань ТЕБ та НС, представники силових структур, структурних підрозділів ОВА, районної та місцевої влади, а також інші запрошені.

02.06.2023 — 14:31
Сергій Тюрін зустрівся з представниками Львівського офісу Всесвітньої Продовольчої Програми ООН

Сьогодні в рамках ознайомчого візиту Хмельниччину відвідали Еллен Крамер – голова Львівського офісу Всесвітньої Продовольчої Програми ООН (громадянка США) та Дмитро Мірошніков – програмний спеціаліст Всесвітньої Продовольчої Програми з моніторингу та оцінки (громадянин України). Зустрівся з поважними гостями перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

02.06.2023 — 11:22
Інформація про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 01.06.2023 року

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 811,1 млн грн, що становить 49,2% до показників, затверджених на 2023 рік (з урахуванням змін). Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету по загальному та спеціальному фондах в сумі 518,9 млн грн, в тому числі: • дотацій – 82,5 млн грн, […]