Новини

07.06.2023 — 23:08
Потрібно, щоб міжнародні організації, як МКЧХ, негайно долучилися до порятунку людей на окупованій частині Херсонщини – звернення Президента України

Дорогі українці, українки!
Сьогодні весь день максимум уваги наслідкам російського теракту на Каховській ГЕС. Затоплені десятки населених пунктів на підконтрольній нам території. Тисячі будинків!
Триває евакуація. Причому під обстрілами! Російська артилерія продовжує бити, не зважаючи ні на що. Просто нелюди.

07.06.2023 — 16:52
Сергій Тюрін відвідав ХАЕС

Робоча зустріч першого заступника начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Тюріна та генерального директора ВП ХАЕС Андрія Козюри відбулася сьогодні на майданчику Хмельницької АЕС.

07.06.2023 — 16:28
В ОВА відбулася нарада щодо обговорення основних аспектів впровадження Закону України «Про медіа»

Сьогодні під головуванням заступника начальника ОВА Володимира Білика відбулася нарада щодо обговорення основних аспектів впровадження Закону України «Про медіа». До спілкування також долучилися директорка Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ОВА Інна Михайлова, представник Національної ради у Хмельницькій області Олена Гавінська, керівник пресслужби ГУ Нацполіції в області Інна Глега та представники суб’єктів у сфері аудіовізуальних, друкованих, онлайн медіа та провайдерів аудіовізуальних сервісів Хмельницької області.

07.06.2023 — 16:02
Оголошується збір пропозицій для формування Каталогу проєктних ідей

У межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Швеції, що представлений Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA), оголошується збір пропозицій для формування Каталогу проєктних ідей у Вінницькій, Волинській, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях. ДЕТАЛІ Мета проєкту полягає у побудові ефективних міжсекторальних […]

07.06.2023 — 15:46
На Хмельницькій АЕС відбулося засідання пожежно – технічної комісії

Чергове засідання пожежно-технічної комісії (ПТК) відбулося на Хмельницькій АЕС. Засідання ПТК проводяться щокварталу для того, щоб окреслити нагальні питання забезпечення протипожежного захисту.

07.06.2023 — 15:43
В ОВА відбулася оперативна зустріч із благодійними та міжнародними організаціями щодо надання допомоги евакуйованим жителям Херсонщини

Вранці, 6 червня, всю країну сколихнула резонансна новина, яка не піддається логічному мисленню та здоровому глузду – країна-терорист росія знищила Каховську ГЕС, яка внаслідок руйнації водного загородження вивільнила колосальну масу води. В результаті цієї трагічної події без дому залишились понад 16,5 тисяч мирних жителів Херсонщини, які вимушені евакуюватися у інші регіони, в тому числі у Хмельницьку область.

07.06.2023 — 11:02
Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв ім. Івана Карабиця відзначає 120 – річчя з дня заснування

Комунальний заклад «Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Карабиця» був заснований у 1903 році. Привітати колектив коледжу та студентів з ювілеєм завітав заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

07.06.2023 — 09:21
ТОВ «Е-ЧЕК» – компанія, яка надає послуги Програмного Реєстру Розрахункових Операцій (ПРРО) власної розробки та 100%-им українським продуктом входить в перелік основних розробників ПРРО України.

ТОВ «Е-ЧЕК» – компанія, яка надає послуги Програмного Реєстру Розрахункових Операцій (ПРРО) власної розробки та 100%-им українським продуктом входить в перелік основних розробників ПРРО України. У зв’язку з відміною мораторію на штрафи за НЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРРО/РРО з 01.07.2023 року товариство планує провести безкоштовний вебінар щодо використання РРО/ПРРО, який відбудеться 13.06.2023, початок о 16.00. Запрошуємо представників […]

07.06.2023 — 09:11
Ринок праці Хмельниччини

У січні-травні 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 13,2 тисяч громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували майже 2 тисячі роботодавців. В базі даних  налічувалось 6,7 тисяч  вакансій. Середній розмір оплати праці становив  9278 гривень.

07.06.2023 — 00:56
Потрібна негайна й максимальна реакція світу на російський терор – звернення Володимира Зеленського щодо російського екоциду внаслідок підриву Каховської ГЕС

Я звертаюся до всіх у світі, хто цінує життя. Сьогодні на нашій українській землі російські окупанти скоїли найбільший злочин екоциду, і не лише за час цієї війни, а за десятки років.
Фактично знищене Каховське водосховище – одне з найбільших в Україні. 18 мільярдів кубометрів води.