Новини

07.09.2023 — 22:32
Результати – це те, що зараз необхідно Україні від усіх, на всіх рівнях – звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!

Короткий звіт за цей день.

Привітав наших розвідників, наших героїв із Днем воєнної розвідки України.

Всі ми розуміємо, наскільки вони круті – наші розвідники. Справжня сміливість, потужні результати. Подякував ГУР від усієї України.

07.09.2023 — 20:12
На Хмельниччині відкрили найпотужніший завод в Україні з виробництва агрохімікатів “Байтон” (bayton)

Об’єднавшись колективом та зовнішніми партнерами компанія VITAGRO Partner відкрила на Хмельниччині найпотужніший завод в Україні з виробництва засобів захисту рослин, мікродобрив та рідких комплексних добрив “Байтон” (bayton).

07.09.2023 — 18:09
На Хмельниччині відбулася спартакіада серед підопічних будинків-інтернатів

Сьогодні в обласному центрі відбулися спортивні змагання серед підопічних та працівників будинків-інтернатів для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, психоневрологічних інтернатів, а також представників обласної організації ветеранів. Привітав учасників із початком спартакіади заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

07.09.2023 — 14:50
На Хмельниччині планується відкриття двох Центрів стресостійкості

Сьогодні в обласному центрі відбулася презентація програми «Життєстійке суспільство» Ізраїльської коаліції по роботі з травмою та Центрів резильєнтності міста Хмельницького і Хмельницької області. Програма «Життєстійке суспільство» передбачає відкриття двох центрів стресостійкості – обласного та міського, які надаватимуть допомогу в онлайн та офлайн форматах.

07.09.2023 — 14:06
До уваги релокованого бізнесу!

Норвезька рада у справах біженців (NRC) планує підтримати 20 мікробізнесів, які постраждали від збройного конфлікту і переїхали, або планують переїхати та/або відновити свій бізнес у Волинській або Хмельницькій областях України. Проєкт передбачає надання невеликих фінансових грантів до 5000 доларів США, виходячи з потреб бізнесу, у поєднанні з консультативною підтримкою, спрямованою на полегшення процесу переїзду та […]

07.09.2023 — 14:02
Оголошення про організацію та проведення відкритого архітектурного бліц-конкурсу на кращий ескізний проєкт облаштування пам’ятного місця на честь вшанування подвигу воїнів громад, учасників Революції Гідності, Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в російсько-українській війні за незалежність, суверенітет і цілісність України

Замовник архітектурного відкритого бліц-конкурсу на кращий ескізний проєкт облаштування пам’ятного місця на честь вшанування подвигу воїнів громади, учасників Революції Гідності, Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в російсько-українській війні за незалежність, суверенітет і цілісність України (далі — Конкурс) — Ямпільська сільська рада Шепетівського району Хмельницької області (далі — Замовник). Контакти Замовника Конкурсу: 30231, Хмельницька область, […]

07.09.2023 — 09:26
Ринок праці Хмельниччини

Станом на 1 вересня  2023 року кількість зареєстрованих безробітних становила 2,8 тис. осіб, в тому числі  86 учасників бойових дій,  233 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

07.09.2023 — 09:04
Збірна команда України (юніорок) стала чемпіоном світу з пауерліфтингу

З 24 серпня по 03 вересня у місті Клуж (Румунія) проходив чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат. Збірна команда України (юніорок) стала чемпіоном світу з пауерліфтингу.